View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 26 Jan 2021, 11:03

Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Farm spoti/stratēģijas 
Author Message
Site Admin

Nav slikti. Jaatdziist gan ka teu ljoti paveicies ar 62-63 ilvl, pie 48 vietaam, kur kriit NV loots, teu bij videeji jaabuut 5x 63 ilvl un 11-12x 62 ilvl.

Peec 1.0.3b patcha atkal pamainiisies loot krishanas proporcijas starp aktiem, tad redzees, kur kaada efektivitaate buus.

Tue, 26 Jun 2012, 15:27
Profile
Site Admin

Interesants video gids par to kur aatri atrast chempionus un elites visos 4 aktos. Video ir viens, bet ielinkoshu ar timestapmiem katru aktu.

Act1
Act2
Act3
Act4

Sun, 01 Jul 2012, 20:41
Profile

Yeoman wrote:
Interesants video gids par to kur aatri atrast chempionus un elites visos 4 aktos. Video ir viens, bet ielinkoshu ar timestapmiem katru aktu.

Act1
Act2
Act3
Act4

Act 1 jau zināms + towers tiek skriets, par act II nezinu ACT III apgaismoja mani.
Tātad tikko izskrēju act 3
Act 3 taa pirmaa instance ir laba, kur dabuuju 4 stakus bez problēmām (varbuut te vainiigs mans scoundrels, kuram gieru labaaku sapirku idejas no taa pasha dzeka cita video (crosbowam imob + cold damage baigi labi strraadaa nu un no sevis uzstakoju +1000 on hit kas paliidzeeja vinam nemirt), labi tas offtopks.

Pēc tam jau ar 5 stakiem nositu kādas 10 pakas- surprise surprise- patērētajā laikā es ieguvu mazāk high ilvl itemus nekaa Act I farmā, parast no Act I pārdodamie ir kādi 3 4 itemi (200k + cenās), jo vairāk pakas vienādā laika vienībā. Baigi vīlos...

Vienīgais kas sāk likties, ka rolli ACT I 63 ilvl itemiem ir speciaali sajaati nu ar taadu retumu kautkas normals ierolleejas.

Tā gribas kautko citu farmot ne Act I, bet Act I visu laiku pārliecina, ka ir efektīvākais.

Mon, 02 Jul 2012, 12:33
Profile
Site Admin

Jaa, njemot veeraa augstaa ilvl drop chance, tad efektiivaakais lielaakai daljai cilveeku ir act1. Vakar kompaanijaa izskreejaam act2, bet finaalaa chempionu skaits stundaa ir paaraak mazs, saliidzinot ar act1. A driikst buut ne mazaak kaa 2x mazaak par act1. Un ieksh Act3 man ar videeji labu gear (40k dps, 3-4 shot var iztureet no baltajiem) visas kaujas ar chempioniem ir episkas kaitoshanas ciinjas.

Act I iLvl 63: 4.8%
Act II iLvl 63: 9.3%
Act III+ iLvl 63: 16.3%

Mon, 02 Jul 2012, 12:55
Profile

Gruuti teikt, vai izdeviigaakais ir act1, vai act2, jo pats njemos pa act3. Cik man tas atmaksaajas?! Atmaksaajas vismaz kaut kas, nekaa to low itemu levelu craps, kas kriit act1, vai pat act2. Protams, pilniigi piekritiishu cilveekiem, kuri saka ka aatraak ir pasisties pa shiem pirmajiem actiem, bet vai ir veerts sev sagraut to speeles burviibu ko vinja "censhas" piedaavaat? Sajust naaveejoshos sitienus zem jostas vietas, vai izmeegjinaat citu skilju izveeli, pamainiit apgjeerba gabalus.. Massiivi "zergot" pirmos actus prot ikviens, bet vai mees esam atskatiijushies fermojosho kjiinieshu seriaalus, lai taa dariitu arii!?
Nenoveelu nevienam iet to pashu celju kaadu to dara paziistamie koleegji (nesaukshu, lai pashi staadas), kuriem "farms" shkjiet garlaiciigs...
Iesaku paciiniities pa act3 visaa taa garumaa, jo man pasham ir mazliet nedroshiibas sajuuta iet sist pakas aiz Siegebreakera. :)

Mon, 02 Jul 2012, 21:41
Profile

Nu, Diablo II bija- its all about the farm better numbers...

ACT III es sodien kareiz izskrēju, nejutu adekvātu itemu outputu lielaakam chakaram, ilgākām sišanām.

Mana route vienkārša- tas caurums sākumā, kas ir Yeo dotajā video, pēc tam stoneport, un tad kautkas pirms Siegebreaker un tad tieši pakas pirms tās zirnekļa vecenes, kas liekas baigi vienkāršas- nu tur 2 liimenju uz riņķi tāda mapīte. tālāj gan negāju, jo tur ir phase beast, kas man ir sitami, bet man nu jāmuļļājas krietnāk.
Nu kopumā ACT III var savākt ap 15 samērā ok pakas bez liela čakara, bet nu tie itemi reāli liek vilties, nu man neliekas normāli, ka krīt lvl 52-55 ilvli act III, bet ja Act I tāds traš izkrīt, nekādu pretenziju.

Līdz šim domāju ka neesmu vēl gatavs (trūkst dps) Archon buildam, bet nu šodienas testiņi parādīja, ka laikam ir ok, tik vēl jāiemācās tā brutalitāte, testus veicu ACT II, nav vēl pierast tādā ātrumā skriet uz priekšu, jo kamēr vēl archons aktīvs, tikmēr jāslāna pakas, bez maz vai kā beidzas jāiet tikai vākt lūts.

Jāsaņemās varbūt III actam, japaskatās kā tur iet, varbūt bija baigi sūdīga veiksme ar augsto ilvl itemiem vienkārši.

Mon, 02 Jul 2012, 22:09
Profile
Site Admin

Smouks wrote:
Gruuti teikt, vai izdeviigaakais ir act1, vai act2, jo pats njemos pa act3. Cik man tas atmaksaajas?! Atmaksaajas vismaz kaut kas, nekaa to low itemu levelu craps, kas kriit act1, vai pat act2. Protams, pilniigi piekritiishu cilveekiem, kuri saka ka aatraak ir pasisties pa shiem pirmajiem actiem, bet vai ir veerts sev sagraut to speeles burviibu ko vinja "censhas" piedaavaat? Sajust naaveejoshos sitienus zem jostas vietas, vai izmeegjinaat citu skilju izveeli, pamainiit apgjeerba gabalus.. Massiivi "zergot" pirmos actus prot ikviens, bet vai mees esam atskatiijushies fermojosho kjiinieshu seriaalus, lai taa dariitu arii!?
Nenoveelu nevienam iet to pashu celju kaadu to dara paziistamie koleegji (nesaukshu, lai pashi staadas), kuriem "farms" shkjiet garlaiciigs...
Iesaku paciiniities pa act3 visaa taa garumaa, jo man pasham ir mazliet nedroshiibas sajuuta iet sist pakas aiz Siegebreakera. :)

Mees visi gribam ilvl 63, un Act1 tomeer vinji salasaas lielaakaa skaitaa. Protams ja gribas episkas kaujas bez meerkja tikt pie labaaka loot, tad to var dariit ieksh act3, kas shovakar paartijaa deelj questiem arii tika izveikts. Un tie ilvl 63 gan act1 gan act3 ir pilniigi identiski. Tas protams neattiecas uz visiem, bet gan uz lielaako dalju tautas, kam geara liimenis ir viduveejs (taads ka questu deelj var izlauzties caur act3-4).

Peedeejo rindkopu gan nesapratu, mosh taapee ka miegs naak :>

Tue, 03 Jul 2012, 00:45
Profile

Thiassi wrote:
Nu, Diablo II bija- its all about the farm better numbers...
Līdz šim domāju ka neesmu vēl gatavs (trūkst dps) Archon buildam, bet nu šodienas testiņi parādīja, ka laikam ir ok, tik vēl jāiemācās tā brutalitāte, testus veicu ACT II, nav vēl pierast tādā ātrumā skriet uz priekšu, jo kamēr vēl archons aktīvs, tikmēr jāslāna pakas, bez maz vai kā beidzas jāiet tikai vākt lūts.

Es arī ar Archon paspēlējos un nonācu pie secinājuma, ka priekš act3 vajag lielāku dps. Bet act 1 un 2 easy. Starp citu iesaku pamēģināt kombo Energy armor ar rezistu rūnu un kādu itemu ar daudz life per kill, ja tas jau netiek darīts:) Ja normāli rezisti ir uz gear, tad +40% no Energy Armor + 40% no Archon + ap 1k life per kill (jo vairāk, jo labāk) un kādi vēl random life regen stati kā per second un per hit (+helth globes arī nav zemē metams Archonā). Tādā gadījumā Archon kļūst par I WIN buttonu:) Vienkārši stāvi un tunelē .. vienalga, kas pa Tevi sit:) Ka tik pārējie ātri liek karoti.

Kas attiecas uz farm, tad es neesmu spējīgs ilgi farmot easy content .. kaut arī tur statistiski ir labāk farmot. Nav challenge un es guļu pie pogām .. bOOring:)

Tue, 03 Jul 2012, 09:37
Profile

Vakar ar Gvarvinu izskrējām ACT I un ACT III, kareiz varēja salīdzināt, protams sample simbolisks, bet zēl, ka tie, kuri farmo III netiek pienācīgi atlīdzināti.

Pats vienkāršākais, efektīvākais laikam tomēr ir II acta 3 vai 4 man goblins. Tur tādi brīnumi diezgan pabieži krīt.

Runi lietoju kāreiz to ko minēji, jā sajutu problēmas ar hp atjaunošanu, ja globes nekrīt, bet ja globes krīt tad var iztikt. Vienīgi man bik nepatīk tā sēņošana bez archona, lai arī bumbas sit labi, tomēr 2 krasi atšķirīgi cīņas momenti- ar bez archona. Pie tam es baigi pieradis kaitot, neesmu radis tā sejā stāvēt mobiem, nu vismaz act II var to atļauties.

Tue, 03 Jul 2012, 10:26
Profile
Reply to topic   [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3