View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 26 Jan 2021, 10:40

Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Farm spoti/stratēģijas 
Author Message

Next Q:

Vai man tikai liekas, vai ejot party gold dropi ir būtiski mazāki?

Wed, 13 Jun 2012, 11:48
Profile
Site Admin

mozhils wrote:
Cik tev ir Gold Find %?

Wed, 13 Jun 2012, 12:22
Profile

Yeoman wrote:
mozhils wrote:
Cik tev ir Gold Find %?

No galvas neatceros, bet laikam ap 170-180%

Wed, 13 Jun 2012, 12:24
Profile
Site Admin

mozhils wrote:
Yeoman wrote:
mozhils wrote:
Cik tev ir Gold Find %?

MF un GF tiek sasummeets no visiem speeleetaajiem, un izdaliits ar speeleetaaju skaitu.

P.S. Staigaat pa Inferno ar 2 ziliem ringiem, kam ir tikai viens stats 12-14% GF diezvai ir iisti efektiivi ;)

Wed, 13 Jun 2012, 12:40
Profile

Yeoman wrote:
MF un GF tiek sasummeets no visiem speeleetaajiem, un izdaliits ar speeleetaaju skaitu.
Nut as visu izskaidro :? - jāfarmo solo.

Wed, 13 Jun 2012, 13:44
Profile

Yeoman wrote:
mozhils wrote:
Vai man tikai liekas, vai ejot party gold dropi ir būtiski mazāki? Cik tev ir Gold Find %?

P.S. Staigaat pa Inferno ar 2 ziliem ringiem, kam ir tikai viens stats 12-14% GF diezvai ir iisti efektiivi ;)

Vakar baigi nebija ko darīt, jo Diablo sist negribas.

Savilku savu MF gieru un izskrēju 1 standarta Inferno Butchera runu, nav man daudz- 214 %, kopaa ar stakiem 289%.

Rezultāts tāds, ka es pēc 1.03 laikam to darīšu biežāk (ja nebūs party pafarmot kautko citu), jo būs tie 2% dabūt lielos itemus I aktaa. Birst zilie un dzeltenie tā, ka nespēj braukalēt un tirgot to vosu nost, intereses pēc vajadzētu pacelt vēl MF summu 300+. Wardens vispār bija ļoti labvēlīgs ar saviem 4 dzeltenajiem.

Mon, 18 Jun 2012, 09:56
Profile
Site Admin

Reku ir viens posts, kaa optimaali izskriet cauri Act1, iztiirot tikai taas vietas, kur ir garanteeti daudz chempionu nelielaa teritorijaa.

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments ... y_farming/

Mon, 25 Jun 2012, 01:23
Profile

Quote:
Reku ir viens posts, kaa optimaali izskriet cauri Act1, iztiirot tikai taas vietas, kur ir garanteeti daudz chempionu nelielaa teritorijaa.

pilniiba izskriet man shis prasa ap 45-1h
1)higlandus paskatos torni ir nav+ kadu elites paku nograbju
2)wetlandos savacu alas+vel vismaz 2 raare pakas kas atrodas aaraa (pietiekami maza karte lai nebuutu ilgi jameklee raares) 2 pilniigi vienmeer ir bijushas arpusee
3)eju criptus katraa tieshaam liidz pirmai chempionu pakai
4)eju uz torni (yeomans iemineejaas par torni ka meedz bugot un loti daudz rares tur sarodoties) vienaa no 3 runiem man tieshaam standarta 2 rarepaku vietaa bija 6-7 es pat nesapratu cik laaga nesaskaitiju goblins gan skiet nav ar 100% garantiju es teiktu 50% lielaa akste gan ir 100%
5)Leorika manson vai kas tur bija janem ejot atpakalj, sanaak vismaz 1 garanteeta chempionu paka.
6)eju sist bucheru, pa celam kaadas 2chempionu pakas trapas.
kopējais ienākums ap 100kgolda, nav pārāk daudz tachu shad tad var izkrist smukas mantas piem zābacinji vakar aizgāja par 400k shodien chests izkrita aptuveni taada pat vērtībā bet es greedy bich pa dārgu iebaazu un tagad neveins nepērk:) kaadas 3x izkrita 63ilv ierochi bet ar statu rolu nepaveicaas dps kaut kaads suudains

Mon, 25 Jun 2012, 16:50
Profile

Rage wrote:
Quote:

pilniiba izskriet man shis prasa ap 45-1h
1)higlandus paskatos torni ir nav+ kadu elites paku nograbju
2)wetlandos savacu alas+vel vismaz 2 raare pakas kas atrodas aaraa (pietiekami maza karte lai nebuutu ilgi jameklee raares) 2 pilniigi vienmeer ir bijushas arpusee
3)eju criptus katraa tieshaam liidz pirmai chempionu pakai
4)eju uz torni (yeomans iemineejaas par torni ka meedz bugot un loti daudz rares tur sarodoties) vienaa no 3 runiem man tieshaam standarta 2 rarepaku vietaa bija 6-7 es pat nesapratu cik laaga nesaskaitiju goblins gan skiet nav ar 100% garantiju es teiktu 50% lielaa akste gan ir 100%
5)Leorika manson vai kas tur bija janem ejot atpakalj, sanaak vismaz 1 garanteeta chempionu paka.
6)eju sist bucheru, pa celam kaadas 2chempionu pakas trapas.
kopējais ienākums ap 100kgolda, nav pārāk daudz tachu shad tad var izkrist smukas mantas piem zābacinji vakar aizgāja par 400k shodien chests izkrita aptuveni taada pat vērtībā bet es greedy bich pa dārgu iebaazu un tagad neveins nepērk:) kaadas 3x izkrita 63ilv ierochi bet ar statu rolu nepaveicaas dps kaut kaads suudains

Shito vajag skriet ar kaadu labu ranged + barbs vai monk tanks.

Mon, 25 Jun 2012, 17:23
Profile

Visi kaut kā fokusējas uz act1 vai act3/4. Man atkal patīk atct2.
1) Paņemu The Black Soulstone kvestu
2) Portējos uz Sewers of Caldeum - izskrienu līdz izejai
3) Portējos uz black Canyoln Mines - izskrienu visas kartes līdz Magdai vai nu kā to bosu sauc
4) Portējos uz Path to the Oasis - izskrienu visu karti (nez kapēc negāju tālāk iekša pie ūdens slēdžiem, kaut kā piemirsās)
5) Portējos uz Ancient Path - izskrienu visu karti
6) Pirms Zoltun izskrienu cauri visiem trīs mini dungeoniem un beigās nositu Zoltun.
7) Noslānu Belial

Skipoju lielāko daļu no traša. Apsitu apkārt tikai tad, ja atrodu elišu paku vai ari mani noswarmo tā, ka nevaru pakustēties. Dažreiz garām skrienot iesitu kādam mobam pāris reizes, lai uzhīlotos un dabūtu biki spirit klāt.
Cenšos visas pakas sist ar MF gearu - 249 bez bufiem. Nepārvelku tikai pirms invulnerable minions vai arī tad, ja sanāk sist divas pakas kopā.

Pēdējā skrējienā uzņēmu laiku un pierakstīju statistiku:
Laiks - 1h 51min
Resplendant chests - 3
Treasure mobi - 4
Elites - 41
ilvl 62 itemi - 16
ilvl 63 itemi - 7

Itemus mazākus par ilvl 61 neceļu, jo no tiem nevar dabūt inferno materiālus. Izņēmums ir grezeni un follower tokeni. Gredzeni var uzrollēties tīri normāli arī ar mazāku ilvl.

Nomiru 4 reizes. 1 reizi neuzmanīgi pārvelkot MF gearu. 3 reiz uz pakām ar Arcane Encanted. (4x lāzeri + ilūzijas + waller + vortex = fun stuff)

Tue, 26 Jun 2012, 14:22
Profile
Reply to topic   [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next