View unanswered posts | View active topics It is currently Wed, 03 Mar 2021, 02:54

Reply to topic  [ 7 posts ] 
Sagatavošanās darbi pirms palaist spēli. 
Author Message
Site Admin

Lietas pirms pirmo reizi palaist Diablo 3.

Ja veel nav savs BattleTag, tad ir jaauztaisa pirms iet iekshaa speelee. Tas ir kaut kas liidziigs RealID tagam, bet vaarda/uzvaarda vietaa buus pasha izveeleetais nickname. Jaanjem veeraa ka speeleejot kopaa ar citiem cilveekiem, chataa uzraadiisies nevis chara name, bet gan BattleTag vaards. Pasha chara vaards saakumaa buus lietojams tikai chara izveeles skriinaa un weba Armorijaa (taapat kaa WoW chari).
https://www.battle.net/account/manageme ... reate.html

Ja ir instaleets Diablo3 Beta klients, tad bez uninstall veel ir pilniibaa jaaizdzeesh C:\ProgramData\Battle.net\ direktorija. Pagaidaam vinju izmanto tikai Diablo3 un WoW MoP PTR klienti, taa kaa nekaadu probleemu ar esoshajiem WoW Cata un SC2 nebuus.

Ir jaauzliek downloaderis, un jaatvelk 7.6 GB instalaacija.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912 ... _2012#blog

Ja downloaderis velk instalaaciju daudz leenaak, nekaa ir linka aatrums, tad ir veerts paproveet ieliist Internet Explorera Internet Options
IE -> Options -> Connections -> LAN Settings -> Uncheck all boxes -> Profit

Instaleet speeli varees, saakot no 14.maija plkst 18:01, tad buus jaatvelk kaut kas zem 100 MB, lai speele saaktu instaleeties.

Serveri Eiropaa pacelsies 15.maijaa plkst 01:00 peec LV laika, tad jaameegjina tikt iekshaa. Ja lec aaraa Error 37, tas noziimee ka serveri ir paarslogoti, un jaameegjina logoties veelreiz.

Global Play fiicha noziimee to ka var taisiit charus ne tikai Eiropaa, bet arii Aazijaa un Amerikaa. Bet shii fiicha buus iesleegta tikai tad kad palaidiis peedeejos, Amerikas serverus, kas peec LV laika buus uz riita pusi. Liidz tam laikam uztaisiit charus Aazijaa un Amerikaa mees nevareesim. Par laimi arii amerikaanji nevarees Eirpaa tikt iekshaa, pirms vinju serveri nav palaisti.

Sat, 12 May 2012, 19:04
Profile

18:01 pec kaadas laikazonas ?

vismaz pagaidam nekas neinstleejas :)

saka ka not launched

------
UPD:
izdevas bik japacvhakarejas(reizes 20 restarteeju setup), bet nu man viss jau notiek - kraujas virsuu :)

Mon, 14 May 2012, 18:09
Profile

Man savukārt saka,ka kaut kas ar internet connection,ja ar manu netu viss ok,lai contact blizzard suport team... Es domaaju baigi noslogots serveris dotajaa momentaa,.

Mon, 14 May 2012, 18:20
Profile
Site Admin

Tiko kaa cilveeks teica ka installeris aizgaaja.

Mon, 14 May 2012, 18:37
Profile

restarte to setupu es saku esdabuuju reizes 20 tio dariit

ja unoskatiijso visas ACT 1 filminjas ieksh spelees un sarikteju settingus - ti uzliku ka eiropas serveris uttt

Mon, 14 May 2012, 18:49
Profile

Man error 108 un man jaapaarinstallee tupais installers,jo man 2 faili nav novilkushies nstaller Tome 2MPQE.part un klientu vairs nevaru palaist,jo vinjsh man ver installeru valjaa... Es aizveeru ciet,kad vinjsh seedeeja uz 100%,bet vienalga vinjsh nepabeidza... taads murgs !!! es biju atstaajis uz 30 minuuteem,bet taapat uzkaaraas uz 100% tagad atkal jaavelk no jauna.Blue postaa teikts,ka jaavelk jauns :/

Mon, 14 May 2012, 18:55
Profile

Ja installs ir bijis nopumpeets pasen, tad vispirms ir jaanovelk un jaapalaizh updeitotais downloaders, info:

http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912/

Mon, 14 May 2012, 20:32
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ]