View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 24 Sep 2018, 19:52

Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Spamchat 
Author Message

Post eh
Shita lapa tik pat tuksha ka D3:)
Taa ko mes pa sho laiku esam labu sadarijushi un manas pardomas par speli.
1)beidzot 100paragons uzrauts uz Barbara
sakuma bija prieks bet tagad ir nozhela ka tikia 100 paragonleveli, nedaudz papriecajos pa MP10 pafermoju legendaros bet atri apnika, tad vienkarshi pardevu visu gieru un pa 25m nopirku jaunu vietaa gadijumam ja nu kas jo nepatiik ka mani chari plikinju stav armorijaa:) Ta teikt lai Zanei nebuutu auksti
2)Jaunas zinaas striipiņas audzeeshanas meklejumos nonācu pie Luras (Monk) tagad esmu atkal prieciigs fermoju exp un manai dveeselai ir miers atkal var sekot liidzi progresam kursh izpauzhas paragonlevelos, jaacer ka expansija iznaks atraak ka es uzleveloshu visas savas 4 damas liidz 100paragonam jo WD (klase ko biju domajis spēlēt kā pirmo) man tik loti nepatiik Un ne dēļ gameplay tupa dēļ Melno cilvēku akcenta vinjas balsī, un tas tik loti nepatiik ka pat skaņas izslēgšana nepalīdz, kas zin varbuut ja buushu totāli iespiests stūrii ar 4 100lv paragon chariem uzleveloshu arii WD kaut gan zinot sevi ta buus veel kada barbaru dāma;)
3)Ar jaunajam recepteem mirusais Ah ir dubultā miris, nu ja sho to jau var notirgot, pardot tālāk un citādi pamāžoties, bet nu man tas bizness nesaista tik loti ka zilaa exp stabiņa audzeeshana, vajadzeetu 1000paragonlevelus:) vot tad gan būtu ko dariit:)
4)PVP pēc manām domām galīgi neizdevies suuds kuru vareja reliizeet jau kopā ar spēles iznākšanu. Tur tak vispār nekāds darbs nau ieguldiits... Ne Mekleeshanaas pogas ne kaa pasham viss jameklee jataisa spele un viena areena, tas ir nozhelojami Blizard.... 1 areena 7 mēneshos.
5) klashu giers, jāatziist tagad spēlējot Monk un Barb nedaudz pavairaak ir radusies sajuuta ka Barbars ir Vairaak OP kaa saka Barbara 5 set bonuss ir Viekarshi OP Monkam pat neredzu jegu vakt 5 setu... Nu un citi siikuminji kuru dēļ barbars var uzvesties daudz agresiivak un buut izturīgāks, vismaz pashlaik radusies shada sajuuta.
Kopsavilkums
Spēle man joprojām loti patiik un katru vakaru aiz neko dariit es ielogojos D3 un turpinu exp farmoshanu ceriiba ka izkritiis kaut kas ko vareeshu pārdot par 250eu lai varētu nopirkt sev pulksteni (vecais nomira nokalpojis nieka 10gadus)
paraleeli spelei esmu pasacis skatiities Filmas klausiities audiogrāmatas un citas siikas nodarbes kas man netraucee triekties caur mobu chupaam un fermot xp:) Tas paliidz uzlabot anglu valodas klausiishanaas skilu+ ir forshi ka kāds tev nolasa grāmatu priekšā:)

Thu, 14 Mar 2013, 19:44
Profile

Nevar Tev nepiekrist par AH sajāšanu ar jaunajām receptēm,AH sajāts līdz saknei... Man izkrita labs viel ward,virss 200 int un viņš ir nevienam nevajadzīgs mēsls. Esmu ieaicinājis vēl pāris letiņus,kas rukā diablo un ir gana labi,virs 250 k dps.Vajag iet barā augstākos MP un spēle būs 2 tik interesantāka + labāki itēmi. Labam uber bārbam 450 dps ir norma,wizam 500 dps nav nekas liels.Lielākais ko esmu redzējis ir 609 k dps - lūk tas ir uber ! Barā vajag spēlēt,tad ir fans !

Tue, 02 Apr 2013, 18:47
Profile

http://www.youtube.com/watch?v=EZidgohZaws US ah patch 1.08 blizz rulez ! :D

Wed, 08 May 2013, 15:11
Profile

Guzis wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=EZidgohZaws US ah patch 1.08 blizz rulez ! :D

hehhh ...

Wed, 08 May 2013, 20:36
Profile WWW

te kaut kas notiek ar? Sen nesmu spelejis biju kursos izbraucis +GW2 nopirku ar blizarda naudinam;)

Tue, 02 Jul 2013, 14:55
Profile
Site Admin

Rage wrote:
te kaut kas notiek ar? Sen nesmu spelejis biju kursos izbraucis +GW2 nopirku ar blizarda naudinam;)

Dazhi veel speelee, pelna ieksh RMAH labas naudas, peerk par vinjaam datorus. Es gan kaut kaa esmu atgaajis no visaam speeleem, mosh nedeeljaa reizi starcraft uzrauju, un viskauko luuru ieksh twitch.tv

Tue, 23 Jul 2013, 09:17
Profile

Gribētu ar kādu uzkapāt kopā.. Anyone?

Tue, 20 Dec 2016, 09:23
Profile WWW
Site Admin

Latviešiem ir klans ar nosaukumu LatvianDiablos, diemžēl klaniem ir memberu caps 150 accounti, tā kā tur visu laiku tiek mesti ārā neaktīvie, lai atbrīvotu vietu aktīvākiem spēlētājiem. Līderis ir andris, oficieri ir Budon, Mithrandil, ZorguZ. Tie laikam varēs arī invite klanā. Tad noteikti būs arī kompānija, ar ko kopā spēlēt.

Wed, 21 Dec 2016, 11:17
Profile

Esmu galīgs iesācējs spēlē, kā vispār notiek tā klanā pieņemšana, kas jadara? kādiem kritērijiem jāatbilst?

Wed, 25 Jan 2017, 12:13
Profile WWW

Omega3padsmit wrote:
Esmu galīgs iesācējs spēlē, kā vispār notiek tā klanā pieņemšana, kas jadara? kādiem kritērijiem jāatbilst?

Teorētiski - jābūt 400+ paragoniem ...

Fri, 27 Jan 2017, 09:19
Profile WWW
Reply to topic   [ 203 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next