View unanswered posts | View active topics It is currently Fri, 15 Jan 2021, 23:09

Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Barbar gear izveele 
Author Message
Site Admin

Reku cilveeks uzrakstiija, uz kaadu gear jaaskataas ieksh AH, lai vareetu tanka modee tikt taalaak par Act1.

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments ... h_inferno/

Thu, 19 Jul 2012, 09:23
Profile

Nu, bļin, budžetnieks... Man tankošana nekad nav bijusi tuva, lēna mobu mocīšana veicina galvassāpes.

Droši, ka puikam taisnība utt.

DPS barbaram, kas tagad skaitās modē, midgeima cimdiņi vien 4 kk maksāja.

Eh, laikam tomēr Krievu vajadzēja leveļot- būtu krietni lētāk.

Ā rekur ir mans giers pēc lvl 60 dinga- itemi pirktie- ieroči, pārējie visi itemi salasītie no garāžas.

Ieroči pārdodas atpakaļ pa tādu pašu summu bez problēmām.

http://i.imgur.com/rgRrd.jpg

Ar šo te gieru atdurās III aktaa pret elitēm :)

Thu, 19 Jul 2012, 10:29
Profile
Site Admin

Ir kaut kur liidziigs gids par dps/wirlwind barbu?

Man barbam taga 59 lvl, baig patiik charge kaa AOE spellis. Es gan nekaadus gidus par pareiziem spell setupiem nau lasiijis pagaidaam.

Thu, 19 Jul 2012, 10:57
Profile

trakums uz barbariem panesies?

Fri, 20 Jul 2012, 09:49
Profile

Unfear wrote:

Es neteiktu trakums. Cilvēki mēģina uzlabot farma laiks/efektivitāte attiecību.

Es ar savu starta barbaru ar 32 dps skrienu instanci ātrāk kā ar wizardu 57 dps, šādu secinājumu sekas gan smuki uzsit pa cenām Barbaru itemiem iekš AH.

Man vēl ir paveicies, es pēc 60 lvla sasniegšanas izgāju cauri visiem krājumiem un salasīju diezgan ok setu sākumam, jo cenas itemiem, kas būtu ok III acta farmam ir brīnišķīgas, paskatoties uz monku tiem pašiem itemiem reizēm ir doma- vajadzēja laikam tomēr krievu leveļot bet nu nezinu kā patiktu. Barbars diezgan interesants tomēr un barbars bija vajadzīgs mūsu grupiņai- monku chupa un barbars, barbara nevienam nebija, es uzņēmos to 3 vakaru 1-60 šmuci.

Nez kāpēc domāju ka ar 50 M pietiks lai tīri ok III actam iepirktu gieru dps warrioram- I was sooo wrong...

Fri, 20 Jul 2012, 10:24
Profile
Site Admin

Es vienkaarshi izklaideejos ar barbaru, bez meerkja kaut ko farmot. Veel nevaru saprast, vai man iet uz AH un pirkt 60 lvl gear, vai kjert funu pasham atrodot lupatas.

Fri, 20 Jul 2012, 15:55
Profile

III bez nerd rageem, bez aha nu nekur

Sat, 21 Jul 2012, 23:02
Profile

Thiassi wrote:
Unfear wrote:

Es neteiktu trakums. Cilvēki mēģina uzlabot farma laiks/efektivitāte attiecību.

Es ar savu starta barbaru ar 32 dps skrienu instanci ātrāk kā ar wizardu 57 dps, šādu secinājumu sekas gan smuki uzsit pa cenām Barbaru itemiem iekš AH.

Man vēl ir paveicies, es pēc 60 lvla sasniegšanas izgāju cauri visiem krājumiem un salasīju diezgan ok setu sākumam, jo cenas itemiem, kas būtu ok III acta farmam ir brīnišķīgas, paskatoties uz monku tiem pašiem itemiem reizēm ir doma- vajadzēja laikam tomēr krievu leveļot bet nu nezinu kā patiktu. Barbars diezgan interesants tomēr un barbars bija vajadzīgs mūsu grupiņai- monku chupa un barbars, barbara nevienam nebija, es uzņēmos to 3 vakaru 1-60 šmuci.

Nez kāpēc domāju ka ar 50 M pietiks lai tīri ok III actam iepirktu gieru dps warrioram- I was sooo wrong...

No kurienes tādi secinājumi par monk un barr gear starpībām.Varbūt kaut kas tagad ir radikāli mainījies,bet vēl pirms 2 week kad vēl spēlēju situācija bija uz otru pusi pat mazliet,zinu jo fārmoju kopā ar barr.Tākā negribētu ticēt tam.Otra lieta vēl nesen skatījos filmiņas par to ar cik lētu gear var iziet inferno un nekā tāda neredzēju.Tas,ka tu ieraugi kādu peace gabaliņu lētāk nekā barr,nenozīmē ka overalla summa gearam ir lielāka.Pats personīgi esmu naudas ziņā kādi 80 M točna ielicis,protams pēc istērētā,tagad cenas ir kritušās vidējiem itemiem.labajiem cēlušās

Sun, 22 Jul 2012, 15:46
Profile

Protams ieroči ir vienādi abiem un īpašie dps armori, ir decent cenā, bet:
Def Barbu var apģērbt samērā lēti, tam es piekrītu. Huricānim storijs ir ļoti savādāks.

Pats saproti- ir starpība barbs ir 1, monki veel saistaas kopaa ar dh, kas papildina itemu teorētisko skaitu AH, tas jau 1, kas padara vieglāku pasākumu, pie tam tie paši Monki dalās vēl resistos, kas atkal smuki sadala, jā varbuut dēlj taa sadaliijuma var gadiities pagaidīt uz kaadu itemu, bet lielākoties itemi ir lētāki. Uzskatāmākais piemērs ir droši būs ringi- crits resists primary stats vitalitaate, nu vēl bonusam kas nu kuram ir.
Barbars lec pasākumā kopā ar daudziem citiem, jo res all jāmeklē un daudziem būs pofig tas 100 str esamība uz itema, ja pārējais daudz maz ok sarolleejies, bet monks mieriigi atrod savu ringu pa ļoti zemāku cenu tikai ar sev vajadzīgo resistu, kas absolūti neinteresē nevienu monku, kas nav tavaa res zaraa, kur nu vēl DH.

labi tas tā, labāk aizejam apsveicam Magdu vārda dienā.

Mon, 23 Jul 2012, 10:53
Profile

Thiassi wrote:
Protams ieroči ir vienādi abiem un īpašie dps armori, ir decent cenā, bet:
Def Barbu var apģērbt samērā lēti, tam es piekrītu. Huricānim storijs ir ļoti savādāks.

Pats saproti- ir starpība barbs ir 1, monki veel saistaas kopaa ar dh, kas papildina itemu teorētisko skaitu AH, tas jau 1, kas padara vieglāku pasākumu, pie tam tie paši Monki dalās vēl resistos, kas atkal smuki sadala, jā varbuut dēlj taa sadaliijuma var gadiities pagaidīt uz kaadu itemu, bet lielākoties itemi ir lētāki. Uzskatāmākais piemērs ir droši būs ringi- crits resists primary stats vitalitaate, nu vēl bonusam kas nu kuram ir.
Barbars lec pasākumā kopā ar daudziem citiem, jo res all jāmeklē un daudziem būs pofig tas 100 str esamība uz itema, ja pārējais daudz maz ok sarolleejies, bet monks mieriigi atrod savu ringu pa ļoti zemāku cenu tikai ar sev vajadzīgo resistu, kas absolūti neinteresē nevienu monku, kas nav tavaa res zaraa, kur nu vēl DH.

labi tas tā, labāk aizejam apsveicam Magdu vārda dienā.

Nu es to shēmu saprotu pavisam savādāk.Jā barbars ir 1 ,bet vai tad barbaru itemiem ir uz pusi zemāks drop rate,cik man zināms tad tā nav.Tas nozīmē,ka ir uz pusi mazāk pieprasījuma.Kā rezultātā konkurence uz barr itemu pārdošanu ir lielāka.Kā te redzams vienīgais konkurences instruments te ir ,dempings.
Runājot par Monk un DH itemu vienādojumu,tad atkal atļaušos nepiekrist.Jā starta itemiem,tas pastāv.Bet engame itemi,tomēr krasi atšķirās.Teiksim tā 2-3 stati viņi tik tiešām ir līdzīgi,kas var padarī itemizāciju uz 2 klasēm.Bet,ja jau tev ir 62+ ilvl,jau par liekajiem statiem neiet runa un tur druscīt atšķirās.Un kā zinām 1 class stats ir lēts ,2 dārgāki,3 dārgāki,bet tālāk jau par katru statu cena palielinās par 200% + .Viens no tādiem statiem engame ir + armor,kas ir must have monkam,bet ne tik DH.Tāpēc engame itemi klasēm tomēr sadalāš un konkurence uz viņiem arī dalās.Jo cik es to saprotu ,mēs runājam tiešī par dārgo galu un par lielām naudām iekš d3

Mon, 23 Jul 2012, 11:56
Profile
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next