View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 18 Jan 2021, 03:20

Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Witch Doctor 
Author Message
Site Admin

Posts 2 daljaas, viena par sevi un savaam probleemaam ar WD. Otra par vienu no WD klases mehaanikas atklaasmeem.

1.
Esmu ticis liidz Act2 beigaam, iet sameeraa gruuti. Paproveeju Act3, tur es mirstu no dajebkaa, un chempionu/rare pakas nevienu nevaru nosist. Experimenteeju ar buildiem, shaads ir viens no peedeejiem:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZVU!cZcZbZ

Man ir 33k HP, 32k DPS, 245 resist all, 2500 armor. Ja savilkshu kaudzi ar resist all (liidz 500 varu), tad nokritiis DPS liidz kaut kaadiem 12k.

Farmot act1 un 2 negribas, jo tur loots nav interesants. A kaa lai izdziivo Act3 nav skaidrs. Laachiem ir vaajpraatiigs DPS, bet vinji ir short range spell, taapeec biezhi kaads pienaak klaat un nosit. Mosh vajag pilniigi citu buildu, kur buus mazaaks damage, bet tomeer leena un stabila kustiiba uz priekshu bez paaraak lielas mirshanas. Gribas dzirdeet citu cilveeku paardomas, kas ar Witch Doc ir padziivojushies pa inferno.

2.
Mana Regen.
Laachu build iipatniiba ir taada, ka ir milziigs manas pateerinsh (4 sec laikaa noburnojas viss 740 mana pools), taapeec ir obligaats pasiivais Vision Quest. Bet tas regens ir galiigi nepietiekosh lai bez apstaajas castotu laachus.

Izraadaas WD defaulti bez lupataam ir 20 mana per second (mps). Ar Vision Quest vinsh paceljaas uz 80 mps. A bet ja nopeerk kjiveri, ieroci un offhand ar mana regenu (tikai shiem 3 slotiem tas ir iespeejams), tad peec nokluseejuma man paceelaas no 20 uz 54 mps (mana pool regenojas no 0 liidz 740 tagad 13 sec laikaa nevis 37 sec laikaa), un ar Vision Quest regens paceljaas no 80 uz 216 (tagad pilna mana 3.4 sec laikaa nevis 9.25). Man tas izklausaas overpowered, bet nu tagad es sapratu, kaadi itemi shajos 3 slotos ir jaapeerk, ja grib lietot laachus.

TLDR: Mana regens ir nevis vienkaarshi veelams, bet must have zombju laachu lietoshanai.

Mon, 04 Jun 2012, 01:20
Profile

pamēģini nomest lāčus nost un paņemt Firebats ar Dire bats rūnu. Vel pa vidu kkur iemontē 80% slowu. Šādi man izdevās iztīrīt act3 pirmos kvestus. Otrs build ir Posion dart ar Spinters rūnu, tas pats 80% slow un pasīvā VQ vietā Pierce the Veil. Pārējo var variēt pēc spēles stila - locus Swarm/dažādi peti utt. Bet Posion Dart buildam vajag attspeedu labu, 2+ speed obligāti, lai kcik baudāmi būtu. Bet vispār tālāk par Siegebreikeru netieku, nepietiek dmg nosist elītas līdz enrage :D

Btw lāčiem vajag lēnu ieroci un gearu bez attsp, tad nav tāds oom.

Mon, 04 Jun 2012, 10:18
Profile

Yeoman wrote:
Posts 2 daljaas, viena par sevi un savaam probleemaam ar WD. Otra par vienu no WD klases mehaanikas atklaasmeem.

1.
Esmu ticis liidz Act2 beigaam, iet sameeraa gruuti. Paproveeju Act3, tur es mirstu no dajebkaa, un chempionu/rare pakas nevienu nevaru nosist. Experimenteeju ar buildiem, shaads ir viens no peedeejiem:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZVU!cZcZbZ

Man ir 33k HP, 32k DPS, 245 resist all, 2500 armor. Ja savilkshu kaudzi ar resist all (liidz 500 varu), tad nokritiis DPS liidz kaut kaadiem 12k.

Farmot act1 un 2 negribas, jo tur loots nav interesants. A kaa lai izdziivo Act3 nav skaidrs. Laachiem ir vaajpraatiigs DPS, bet vinji ir short range spell, taapeec biezhi kaads pienaak klaat un nosit. Mosh vajag pilniigi citu buildu, kur buus mazaaks damage, bet tomeer leena un stabila kustiiba uz priekshu bez paaraak lielas mirshanas. Gribas dzirdeet citu cilveeku paardomas, kas ar Witch Doc ir padziivojushies pa inferno.

2.
Mana Regen.
Laachu build iipatniiba ir taada, ka ir milziigs manas pateerinsh (4 sec laikaa noburnojas viss 740 mana pools), taapeec ir obligaats pasiivais Vision Quest. Bet tas regens ir galiigi nepietiekosh lai bez apstaajas castotu laachus.

Izraadaas WD defaulti bez lupataam ir 20 mana per second (mps). Ar Vision Quest vinsh paceljaas uz 80 mps. A bet ja nopeerk kjiveri, ieroci un offhand ar mana regenu (tikai shiem 3 slotiem tas ir iespeejams), tad peec nokluseejuma man paceelaas no 20 uz 54 mps (mana pool regenojas no 0 liidz 740 tagad 13 sec laikaa nevis 37 sec laikaa), un ar Vision Quest regens paceljaas no 80 uz 216 (tagad pilna mana 3.4 sec laikaa nevis 9.25). Man tas izklausaas overpowered, bet nu tagad es sapratu, kaadi itemi shajos 3 slotos ir jaapeerk, ja grib lietot laachus.

TLDR: Mana regens ir nevis vienkaarshi veelams, bet must have zombju laachu lietoshanai.

Es personīgi nēesmu tiešī ar WD vēl inferno,bet airautīgi lasu un skatos video arī par šo klasi.Bet ko varu pateikt ,no grāmatām par to :D

Jā ir 2 opcijas ar wepiem,kas būtu tākā jāswicho,viens ir 1H+Off-Hand(laba opcija shield) abi ar labām mana regeniem(protams maksās labu naudu) un lāčus praktiski var spamot nonstopā.Otrs variants ir kā Unfear teica ļoti lēns 2H,lēnāk sitīsi ,mazāk manas tērēsi,bet damage būs lielāks-vienīgi zūd šajā gadījumā mobilitāt.Pēc act2 ,ja iet lāču build iesaka to lietot kopā ar zombie wall + slow runu.Praktiski wepus vajadzētu abus labākajā gadījumā lai var swichot,kur vajag mobilitāti un kur nē.

Otra lieta skatos tavus status ,met nost Hp un velc augšā vairāk ress.Teiksim tā trešajā aktā WD vajadzētu izturēt aptuveni 3 sitienus līdz nomirst.EHP būs abos gadījumos vienāds un mirsti arī teiksim ar 50 k hp ,vai 25 ar labāku resistu,bet kauss liecas vairāk uz ress variantu,jo pašlaik visi heali spēlē,tavā gadījumā HP pots un Harvest ir konstanti,nevis Procentuāli,tāpēc Pie ress geara to efektivitāte būs noderīģāka.Praktiski visos guidos bija tēma tāda ,ka WD tur skraida ar 25 k HP aptuveni,un kaut kādi 13 - 15 k DPS.

Mon, 04 Jun 2012, 10:37
Profile

def ir labs, bet ja nav dmg, tad defam zūd vērtība. Manā skatījumā es gribu MAX dmg, lai elītas var nosist, jo WD klasei ir pietiekoši daudz lietu, kas tur mobus pa gabulu - slowi, distraktošana ar petiem, fear, hex, mind kontrole un tā var ilgi uzskaitīt :D Protams tas tik mans viedoklis, varu kļūdīties un def ir vajadzīgs, bet reāli Act3 atdūros pret dmg trūkuma, nevis izdzīvošanas, kaut man ir 0 def :D

Mon, 04 Jun 2012, 11:03
Profile
Site Admin

Man bij sameeraa leens ierocis, 1.2 aatrums un 900 dps prieksh laachiem. Bet nu taga nopirku 860 dps ieroci ar 1.61 aatrumu un mana regenu. Charam gan DPS paceelaas, jo offhand by default ljoti labi skeilojaas tiekshi ar attack speed. Shobriid charam attack speed ir 2.51. Tas ka laachiem vajag leenu ieroci nav iisti korekti. Protams katrs laacis iesitiis stipraak, bet tas ir channelojamais spellis, un ja tu staavi un 5 sec laachus channelo, tad tas DPS ir nemainiigs. Piemeeram charam kam ir 100 DPS, nav svariigi, vai 5 sekunzhu laikaa aizskrien 10 laachi ar 50 damage katrs, vai 5 laachi ar 100 damage. Rezultaataa tajaas 5 sekundees channelojamam spellim buus tie 500 damage 5 sekundees.

Maksimaali leens ierocis ir svariigaaks taadaam lietaam kaa DOT uzmeshanai un kaitoshanai, bet atkal leenie ierochi paaraak ilgi pieliimee pie zemes un padara nekustiigu charu, kas biezhi rada probleemas kaitojot. Sticky situation :>

1H + Shield galiigi neder, pirmkaart deelj taa ka dramatiski samazinaas DPS, otrkaart mana regens ir tikai uz WD only itemiem, un tie ir WD kjiveres, WD nazhi un WD mojo offhands. Man somaa ir sameeraa normaals shield, bet nu cik es vinju esmu proveejis lietot, vinsh neatsver DPS zudumu.

Unfeara variantu ar Dire Bat es ir proveejis, vinsh arii ir lietojams, bet ar saviem miinusiem. Kopsh nopirku mana regen itemus, neesmu charu testeejis, mosh shovakar sanaaks.

Ir kaadi interesanti gidi prieksh WD par teemu kaa labaak gearoties prieksh inferno endgame? Un spelju kombinaacijas. Padalieties ar linkiem.

Mon, 04 Jun 2012, 15:01
Profile

man šķiet runa ir par mana patēriņu, nevis cik lāči sataisa dmg. Protams pie vienāda dps, 10sec laikā vienāds dmg būs pie 1.2 un 2.6attsp.. Bet savukārt manas patēriņš gan būs attiecīgi lielāks pie lielāka attsp. Un ja nav šo itemu kas dod mps, tad oom ir no lāčiem ar lielu attsp momentāli. Jā, lāči ir channelojams spell, bet mani novērojumi rāda ka ietekmējās no attsp, jo lielāks speed, jo vairāk tā saucamo ticku (lāču izskrējieni), jo attiecīgi lielāks manas patēriņ'. Interesanti vai d3 ir attsp caps...

Nu linki šis tas no foruma, ko esmu uzgājis http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4310034942,

Mon, 04 Jun 2012, 16:08
Profile
Site Admin

Ak jaa, manas pateerinsh, zinaaju bet aizmirsu. Taisniiba.

Mon, 04 Jun 2012, 16:53
Profile

Personīgi man mana patēriņu ļoti atslogo arī Blood Ritual. 15% no manacostiem pa hitpointiem tikai izklausās sāpīgi. realitātē pat pie knapiem 7k HP tas abilitijs atģenerē (1%/sec) vairāk health nekā patērējas castojot 3 lāčus sekundē (lūk arī procentuālais heal - pie 30k health potions aptuveni 40 sekundēs).

Mon, 11 Jun 2012, 11:02
Profile
Site Admin

Es te ciinos pa Act3 otro dalju, par laachiem jau ir aizmirsts. Viens variants ir Splinter darti, otrs variants ir leekaajoshie zirneklji. Ar zirnekljiem ir iipatneeji, ka DPS nau taa ka baig atpaliek no dartiem, bet zirnekljiem ir baigais ieskreejiena laiks, paiet 1-2 sekundes, kameer uzmet kaudziiti. Toties pozitiivi, ka ja peekshnji kaut kur paraadaas jauns mobs, tas nomirst ljoti aatri, jo viss bars ar zirnekljiem salec virsuu. Prieksh AOE ir Swarms, prieksh long range DOT ir Haunt. Cydaea un Siegebreaker Assault Beast mirst viegli, pirms tam salasot 5 NV stakus.

Mon, 11 Jun 2012, 11:10
Profile

lāči šur tur noder... Cydaea ( ja tas ir tas spider boss pirms Azmodana) nositu ar lāču palīdzību aptīrot mazos spiderus veltot vairāk laika lai depeesotu bosu. 4acta sākumā, boss ar lāčiem ir viegli ņemams (bez lāčiem varētu būt riktīgi pain in ass). Rakanoth, vot tas gan ir maita, vakar novaipoju ap 2h, tā arī neizdevās viņu nolikt, izmēģināju visādus specus, kaut paskatoties youtube pilns ar video kā nozergo ar lāčiem zem 15sec... :D

Wed, 13 Jun 2012, 09:34
Profile
Reply to topic   [ 13 posts ]  Go to page 1, 2  Next