View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 18 Jan 2021, 03:13

Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Ar kuru klasi visvieglaak nosist elites solo? 
Author Message

Pats speeleeju ar wizard,izmantoju ice armor + mirror images + teleport(blink).Ja tie nav varzhveidiigie un neshauj kaut kaadu aoe,elites ir manas un nav probleemu nosist(tik jaabuut celjam,kur atkaapties).Esmu arii inferno nositis solo pirmajaa act ar 18k hp.Bet ja eliteem ir kaut kaads aoe = liikjis... Nav variantu.. Protams es nezinu kaa buutu,ja man buutu 50 k,kaut gan es nedomaaju,ka tas daudz ko dotu...

Shkjiet,ka DM ir veel lielaakas probleemas,kaa magam.Barbulis ar iisti nav tas ar kuru vareetu,jo visi elites sit saapiigi,nav nekada heala.

Bet kaa ir ar monkiem un WD?

Mon, 28 May 2012, 12:46
Profile

Man liekas, ka wizards ir klase, ar kuru ir visātrāk farmot un progresēt (jo pats ar tādu spēlēju). Esmu Inferno Act 4. Sanāk ļoti daudz čakarēties, mirt un kitot, bet rezultāts arī ir! Zinot, cik jāčakarējas pie pakām, vienīgais konkurents imho var būt Demon Hunteris, bet arī šaubos, ka labāks par wizardu. Mans čoms ar barbaru spēlē un atm farmo Act 2 Inferno. Vakar mēģinājām kopā Act 3 sist un praktiski viņš tur tikai kitoja ap mani mobus, kamēr es tos pār celi un tavo. Pieļauju, ka Monkam liktenis ir tuvu barbara liktenim. Nu no forumiem esmu dzirdējis, ka solo WD ir čābīgs, savukārt grupās ļoti pieprasīts augstā dps dēļ. Ar izslēgšanas metodi paliek Wiz un DH ..

PS Guzi, pamēģini Energy Armor ar rūnu Force Armor (vai rezistu rūnu, bet tā labi strādā, ja jau ievērojams rezists ir uz geara) Ice Armora vietā. Lai arī to nonerfoja, tik un tā tas ir ļoti spēcīgs skils. (tagad tas absorbē dmg balstoties uz Tavu total HP). Vairāk gan neko priekšā neteikšu, lai negrautu spēlētprieku:)

PPS Viens pats HP bez rezistiem (un armora, kas pasīvi nāk no labākiem itemiem) nedotu neko - jāmeklē abu statu balanss.

Mon, 28 May 2012, 13:26
Profile

par monkiem... cik biju pabāzis degunu inferno, tad izdzīvot var ilgāk, bet ļoti spēcīgi atkarīgs no tipiem, kādas ir elites - molten, arcane, jailer ir diezgan nepatīkami... tanī pat laikā mortieri ir diezgan pofig. sanāk daudz kitot un spiest uz izdzīvošanas skilliem... joprojām sēžu ar šo build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#aiXYTQ!YUT!YZbcbb un paveicās izdzīvot ilgāk...

manam monkam ir ~ 200 resists, 41k hp, ~8.5k dps nebuffotam

anyhow... inferno ir diezgan sūdīgi un nākas grindot gear/golds, lai nopietni boostotu gear!!!

Mon, 28 May 2012, 13:59
Profile

Atkārtošu postu no cita threata.Situācija pašreiz ir tāda:Ka dominē ranged klases pret melee klasēm,jeb melee klases sēž pirmajā aktā un fārmo naudu,lai varētu nopirkt AH itemus,ko 3,4 aktā farmo ranged klases.Jo nevar iziet pirmo aktu :).Vājākā klase pašreiz skaitās barbars.Tur pretī vismagākā solo klase skaitās WD,tur pretī ļoti pieprasīta party.Pēc tā secinājumi par klasēm:
Wizard>DH>WD>Monk>Barbarian
Tas attiecas uz soloplay un inferno modi.

Mon, 28 May 2012, 14:40
Profile

Cool! Neko nezinot par klasēm es kā pirmo rollēju Wizardu, jo kaut kādā aptaujā tā bija nepopulārākā klase (pirms launch). WIN!

Mon, 28 May 2012, 16:56
Profile

nosist var ar jebkuru

jautajums ko uzskata par viegli - stavet un tuneeleet = no fun

man ar monku naakas meereni kaitot tas drankjibas(tas ieksh hell), bet nosist var un ir jaapieshaujas to dariit

Mon, 28 May 2012, 22:16
Profile

Aluszens wrote:
nosist var ar jebkuru

jautajums ko uzskata par viegli - stavet un tuneeleet = no fun

man ar monku naakas meereni kaitot tas drankjibas(tas ieksh hell), bet nosist var un ir jaapieshaujas to dariit

Visu cieņu tev,bet tiešām modes stipri atšķirās,tiko izgāju no hell un likās smaga,bet optimisma pilns ,ka var labu build + parastu gear viegli iziet.Bet paspēlējot jau pirmo aktu pēc kādam 20 min satiekot kādas 3,4 elites sapratu ka tā vairs nav un forumos rakstītais ir stipri pamatots un vairs nepietiks ar ah standart gearo + labu build.Pašreiz ir 2 opcijas,ja ej ar monku grupā tad tikai ar shieldu + max armor + resisti un kaudze ar defkām,Tas pats builds ari solojot der.Vai otrs variants,protams bagātākiem spēlētājiem ir life leacher monks ar two hand wepu un labu spirit renegenerāciju(proti tas solopay builds)
Tākā pagaidām vismaz man ir zināmas tik 2 iespējas kā inferno ar mūku iet.

Mon, 28 May 2012, 22:36
Profile

kad tiksim liiidz INferno tad skatiisimies talaak :) ticu ka tur taas viss pasaakums buus veell citaadak jaadara :). shobriid secinaaju ka 1H + Shield ieksh hell man nepatiiik - paaraak iligi jaasit un jalieto tapatas def abilkas utt so ar labu 2h iet atraak taa lieta, bet tas vareetu buuut katram savs, esmu varbuut paraak neapcietiigs :)

Mon, 28 May 2012, 22:50
Profile

Spēlēju WD inferno, 1act faceroll ar lāčiem noslauki visu ceļā, nebaidoties saņemt pāris sitienus, mobi nomirst instanti. 2act sākās problēmas, big dps build vairs nestrādāja, bij jāmeklē risināju kittošanā/cc/dps apvienojumā. 3act pain in ass, jebkas 1shoto, bet var virzīties uz priekšu, tiesa lēnāk kā bruņurupucis sanāk. Party ir cita lieta, ja ir tanki, vai jebkas kas tur mobus, var slaucīt ar lāčiem :D. Ja 1actā pilnīgi vienalga kāda kombinācija elišu mobiem, tad tālāk gadās kombinācijas, kuras es nevaru paņemt. Protams var jau kittot pa visu pasauli, bet ir enrage...

Tue, 29 May 2012, 12:40
Profile

Unfear wrote:
...Protams var jau kittot pa visu pasauli, bet ir enrage...

Pastāsti bik vairāk par enrage, plz?

Tue, 29 May 2012, 14:42
Profile
Reply to topic   [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next