View unanswered posts | View active topics It is currently Sun, 17 Jan 2021, 05:31

Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Class Monk buildi iepaidi sarunas par un ap muukiem:) 
Author Message
Site Admin

Jeyer wrote:
Yeo,es ar to movie redzēji reali tas ir nekas vairāk kā provukatīvs video.Ok viss ir labi,viņš iztērēja otrajā aktā 200 k par visiem itemiem.Izklausās jau labi,bet patiesībā pēc statiem viņa gears bija pat druscīt labāks nekā manējais pašreizējais,kurā esmu kopā iegrūdis pāris M.Un neteiktu,ka esmu daunis,ka pērk pofig pa kādu cenu itemus,daudz sēžu AH,bidoju searchoju.Tāpēc manā skatījumā tie itemi ko viņš tur sapirka pa 10 k ,ir liela laika ieguldījums,meklējot visādus lētos variantus.Pat pilnīgi iespējams,ka tas nav 1 cilvēka darbs.
Otra lieta kā viņš teica,skipo ļoiti lielu daļu elites paku.Nu tad piedod tas nav iziets act2,tik pat labi es varu pliku pakaļu skriet cauri visiem zem CD,un sist tik bosus,vai paņemt Diablo save,pamocīties un nosist viņu teiksim ar kādu ranged klasi,būsu D3 izgājis?Tas protams mani uzskati,bet tas movie nekas nopietns.Athene arī aizvērtām acīm nosita visus bosus?Jautājums cik viņš laika ieguldīja un cik cilvēku pie tā piedalījās.

Negribu piekrist, izskataas ka tu ljoti neuzmaniigi skatiijies video, jo visas mantas ko vinsh pirka, ir redzamas AH seerchaa, neviena manta nav ar 1d12h timer, un lielaakaa dalja lupatas vispaar ir jau stundaam ilgi staaveejushas AH. Taa kaa vinjam tur nav neviena aarkaartiigi izdeviiga deal no AH.

Un ja atminja nevilj (shodien neskatiijos), tad noskipot 10% chemp/elites un nosaukt to par "ljoti lielu dalju", nez mums laikam ir dazhaadi kriteeriji shim jeedzienam. Man liekas ka ar shaadu procentu tas ir uzskataams par veiksmiigu akta iztiiriishanas pasaakumu, njemot veeraa kaadu challange cilveeks ir uznjeemies. Ja vinsh ieguldiitu lupataas nevis 200k bet kaadus 400k, esmu paarliecinaats, ka chemp kill buutu 100%.

Par Athene nerunaasim, tas ir trollis kas dziivo uz citu reekjina.

Fri, 29 Jun 2012, 13:31
Profile

LoH Values for Monk
https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... jB5b0hZTkE

Fri, 29 Jun 2012, 14:09
Profile

Ja paskataas vinja itemus, tad tur no 'statiem' ir tikai 1 - dex, attieciigi itemi ir leetaaki. VIT bija ljoti maz kur, booti bija bez speed, etc....
Ticu ka ar 200k to var izdarīt.

Noskipotas tika 3 pakas...neteiktu ka tas ir 'ļoti lielu daļu elites paku"

Fri, 29 Jun 2012, 14:13
Profile

biju jau izsviedis sava monka gieu miskastee kad yeo uzpilijaas vinjam esotpanakuma atsleega. Paskatijos video, gieru nopirku par aptuveni 300k pagaidama sitos cauri pirmajam aktam, vieniigais kas kaitina ir zemais dps elishu pakas ir pilniigs suuds stavu plekaas, lazeros, uguniis utt, vieniigi kad sasaldee tad gan biku saap, laikam tad nedogo, nu jaa shields gan tas kas man muguraa tika aizlieneets no mana wizarda;) delj jaukaa +block un augstakajiem block statiem. Bet nu mees vivi loti labi zinam kaads suuds ir 1act, redzees kadu es dzismu dziedaashu act2

Fri, 29 Jun 2012, 15:10
Profile

Gvarvins wrote:
nja. tagad hp pools un rezistances būs vajadzīgas ne tik daudz lai pārdzīvotu mobu uzbrukumus, bet gan lai pret reflektojošajiem elitēm nebūtu stundām ilgi jāskraida un jāgaida, kad potiona cd beigsies :( max dps gīrā ar 19k ph un ~300 rezistancēm damage outputs vēl bija puslīdz ciešams, bet pie reflektojošiem mobiem hp izbeidzēs tik strauji, ka nespēju vien potot :(

Pielasi savam gearam ap 300 hp/second un problēma atrisināta .. labi varbuut mazliet vairāk ..

Fri, 29 Jun 2012, 16:47
Profile

Nu ok noskatījos movie.Tāpat nepārliecina,neiegrimšu sīkumos ,bet tajā movie vairākas reizes var apčakarēt iegrimušos.Kopš šīs spēles iznākšanas ,kā arī citām spēlēm ne reizi vien šādos video ir atkāts falš.Ok kaut arī uz brīdi noticēšu viņa vārdiem,noticēšu,ka tieši ar to gear,noticēšu,ka ka tiešām tik skipojis 3 elites pakas u.t.t.Tāpatās lietas būtību tas nemaina,tas movie ir provukatīvs.Kāpēc tāpēc,ka kāda vēl iemesla pēc autoram vajadzētu to veidot?Es redzu tikai vienu domu kāpēc un punkts.
Ok uzmetot aci ātri tiem statiem kas viņam bija dienā,ieliekot AH man sanāca ap 500 k,bet nu ņemsim rezrervi ,ka tas notika agrāk ,kad cenas bija lielākas,jo itemu konkurence aug.Un ņemsim to ka es tik 1 reiz paskatījos tad pieļaušu domu,ka viņš tomēr ne uz dullo ņēma itemus ,bet kādu laiku tomēr patērēja.Tad +,- pie ilgāka laika AH tas tā varētu būt.Bet fakts,ka es ar nepērku uz dullo itemus un zinu cik esmu ielicis savā gear un salīdzinot ar viņu status,nu atšķirība ir ļoti minimāla.Tad par cenu varētu tā būt,ka izmaksā,bet paterējot laiku AH un druscīt veiksmes.
Bet tāpat manas domas par to movie,nemainās,ka tas ir kā līdzīģi veidots ar vienu domu.Par kuru es labāk nesteigšos.

Fri, 29 Jun 2012, 22:44
Profile

Jeyer wrote:
Par kuru es labāk nesteigšos.

STAASTI !!!

Fri, 29 Jun 2012, 23:03
Profile WWW

lai paceltu pieprasijumu gieram ar resist all+randomresist +dexterity

Fri, 29 Jun 2012, 23:40
Profile
Reply to topic   [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4