View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 18 Jan 2021, 03:28

Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Class Monk buildi iepaidi sarunas par un ap muukiem:) 
Author Message

Tātad sheit mees varam paarunāt muuku ka klases fiicas padaliities savos subjektiivajos noveerojumus varbuut ieteikt kaadam pameeginat savadakau buildu utt.
mans pashreizeejais builds uz doto brīdi ir http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#UVYdXj!dYX!YcYcac
pamatspirita atjaunotaaks situ ar kulaku,
pamatdps un spirita teretajs ir tas deadly palm ar pedeejo ruunu loti efektiivs un speeciigs skils.
Tad pie utility skiliem man ir
blind, manupraat must hawe loti noder kaa izdziivoshnas skils un ja labi sachaino speleejot kombinaacijaa ar barbaru blind+stun tad dazh labs meerglis tiiri labi atraujas pa seju.
Charge (es vismz vinju taa saucu) normali noder uz ranged adiem un izkluut no visadu mobu ielenkuma un plekaam...
Tad ir hiils, uzhiilot sevi un party,
Nakamais ir earth aly izveeleejos delj ruunas kas dod 60% wep damage, nezinu cik noderiigs vinjsh kaa dps papildinaajums vairaak uz chempionu pakam vinjsh man kaa tanks vai manju manevrs stradaa, leeti uzsumoneet labi distracto. mobus.
Pasiivie skili. diezgan defensiivs speleetajs esmu tadelj esmu izvelejoes to ka dualwieldojot man palielinaas dodge chance par 15% tad viens skilskas uzhilo atkriiba no izteeretaa spirita daudzuma, nav itka nekas iipash tachu tads bonusshiilinjs sanaak un nav pa vidu sarp ciinjam jaadzer poti vai speciali jaahilojas, jo taadi mazi hiilinji tur sanak Nu un armors=dex e nez varbuut kaut ko citu jaizveelas bija bet nu pagaidaam neko tadu baisi noderiigu neredzu.

Wed, 23 May 2012, 10:46
Profile

Es kopš 56lvl savam Monk sāku izmantot šādu build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UYX!YZbcbb

Active skills:
Fist of Thunder + Quickening: lai ģenerētu maksimāli daudz spirit, kas ir nepieciešams, lai varētu spamot spirit skills (pamatā Mantra of Healing, sk. zemāk kādēļ). Papildus, lai vēl ātrāk spirits ģenerētos, obligāti ir palaist Sweeping Wind pirms mob packas.

Sweeping Wind + Blade Storm: labs dps un papildus spirit ģenerātors, vismaz kombinācijā ar augstāk minēto combo (gan jau nerfos vai izlabos, jo ir sajūta, ka nostrādā Fists of Thunder -> Quickening rune arī no šī skill)

Breath of Heaven + Blazing Wrath: papildus heals, bet galvenais dps paagustināšana uz 45 sec (15% ir ļoti ok)

Blinding Flash + Faith in the Light: ļoti labi palīdz tikt galā ar chempioniem un citādām elitēm + no runes 3 sec 30% dmg boosts ir lielisks, lai vēl vairāk paaugstinātu dps - cenšos turēt šo skill uz CD vai arī pēc vajadzībs - ja viens mobs, tad nelietoju, lietoju uz grupām, elitēm, bossiem.

Seven-Sided Strike + Pandemonium: vairāk kā fillers ... izmantoju, bet ne tik bieži kā gribētos. Starp citu, labs veids kā izdzīvot kādu īsu brīdi, jo kamēr aktīvs šis skills, tev nekas nesāp un reizēm tas var paglābt tavu pakaļu! Vēl ir novērots, ka stuns darbojas arī uz bossiem.

Mantra of Healing + Boon of Protection: šis ir tavs izdzīvošanas skills, lietoju pēc vajadzības, bet bieži nonstop, kamēr ir spirits un ar augstāk minētajiem combo (FoT + Quickening un SW + Blade Storm) parasti nav problēmas. 15% no tava hp 2 sec shields ir ļoti efektīvs un 1240.4 hps regens pirmajās 3 sekundēs... manā gadījumā ~30000hp 2sec ~4500hp shields + regens 1240.4 hps... pietam, šim skill nav CD, to var spaidīt kaut visu laiku.

Passive skills:
One With Everything: resistam
Transcendence: jo biežāk izmantojam spirit skills (piemēram, ja nākas bieži spaidīt MoH), jo vairāk hp regenojam
Seize the Initiative: pašlaik šo izmantoju, lai būtu papildus armor, bet domāju nomainīt uz Near Death Experience (kas man būs pēc 2 kvadrātiņiem jau :))

Overall, Hellā spēlējot solo man parasti mobi nesagādā problēmas vienalga cik daudz to ir, īpaši, ja followers ir Templars arī ar healing specu. Ir problēmas ar dažām elitēm, piemēram, elites ar immunity bubble... ir ļoti jāizvairās no arcane stariem.... jāpiedomā kad un kādus healing spell lieto, kā arī kur atrodies, ja ir ice bombs...

Vēl neesmu notestējis cik labs šis builds ir party, lai arī MoH + BoP darbojas arī uz party.

Par ieročiem - izmantoju DW, jo man radās sajūta, ka ar TH sitieni ir lēni, kas patiesībā ir pašsaprotami, jo tev ir lielāks Attack per Seconds, jo lēnāk viss notiek... tādēļ cenšos izmantot maksimāli augstu dps > labiem statiem (dex + vit) > ātru (attack per seconds)...

Wed, 23 May 2012, 11:51
Profile

Augstāk minēto specu var tagad droši izmest miskastē ar sagaidītajiem nerfiem no blizz jaunajā patchā. Biju gaidījis nerfu attiecībā uz FoT : Quickening rune, bet nedomāju, ka būs tik dīvains nerfs MoH un MoH runei BoP...

Thu, 24 May 2012, 10:02
Profile

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UYZ!aZZaca

Mans būt šādu izmantot, bet nu mainu jau, grūši tajā inferno.

Thu, 24 May 2012, 14:50
Profile

Pašreizējais (esmu lvl 55, hell act2)
http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZUc!ccYZaa

Pesimistiski plānotais priekš inferno
http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZUX!ZcYZYa

Mon, 04 Jun 2012, 10:38
Profile

Nu godīgi pateikšu,ja vēl kāds velk augšā monku un nav saskāries ar engame,tad es ieteiktu pārdomāt.Man personīgi visi paziņas monki ir nomainījuši uz ranged.Tas nav tāpēc ,ka klase ir slikta,vai kaut kas tāds.Vienkārši ši klase ir ļoti gear atkarīga un tas maksā ļoti lielu naudu praktiski,ja gribat tikt tālāk par pirmo aktu.Tad rēķinaties uz šo dienu jums izmaksās aptuveni 10 miljoni.Protams tas ja solo iet grupās nezinu kā ir,bet man domāt ,ja jau solo vajag labu gear šai klasei,tad arī grupā ši klase nespēlēs DPS lomu un būs jatanko,kas atkal nonāk pie tā ,ka ātri mirsiet :).Nezinu kā ir ar barbariem šajā jomā,varbūt kaut kas līdzīgs.Reāli vakar tik pirmais monks nosita Diablo solo.Pēdējā klase kas to izdarīja.Pietam redzot statistiku,ka šī bija populārākā klase pēc aptaujām.Tad nu rādītājs ir gaužām vājš.

Mon, 04 Jun 2012, 11:31
Profile

Jeyer wrote:
Nu godīgi pateikšu,ja vēl kāds velk augšā monku un nav saskāries ar engame,tad es ieteiktu pārdomāt.Man personīgi visi paziņas monki ir nomainījuši uz ranged.Tas nav tāpēc ,ka klase ir slikta,vai kaut kas tāds.Vienkārši ši klase ir ļoti gear atkarīga un tas maksā ļoti lielu naudu praktiski,ja gribat tikt tālāk par pirmo aktu.Tad rēķinaties uz šo dienu jums izmaksās aptuveni 10 miljoni.Protams tas ja solo iet grupās nezinu kā ir,bet man domāt ,ja jau solo vajag labu gear šai klasei,tad arī grupā ši klase nespēlēs DPS lomu un būs jatanko,kas atkal nonāk pie tā ,ka ātri mirsiet :).Nezinu kā ir ar barbariem šajā jomā,varbūt kaut kas līdzīgs.Reāli vakar tik pirmais monks nosita Diablo solo.Pēdējā klase kas to izdarīja.Pietam redzot statistiku,ka šī bija populārākā klase pēc aptaujām.Tad nu rādītājs ir gaužām vājš.

esmu daudz līdzīgu tēmu dzirdējis un cik pašam sanācis paskatīties inferno, tad izsmērē pret zemi! Jāstacko ļooooooti daudz resisti, armors un kas vēl ne :( ... cik sanāca spēlēt party ar Barb, tad veicās nedaudz labāk, bet tik un tā pietiekoši bieži elites grindo tevi ne otrādīgi!

nedaudz skumīgi...

Tue, 05 Jun 2012, 09:08
Profile
Site Admin

Mums te gandriiz nau barbaru, un ir maz monku. Taisiet tanking gear/build, es ljoti labpraatu staigaatu paartijaa ar tankveidiigu charu. Paartijaa arii loots vairaak kriit, lielaaks chance apgearoties. Galvenais ir izlauzties liidz act3, kur ap 80-90% itemu beidzot ir 60 lvl, nevis kaa act2 lielaakaa dalja ir zem 60.

Tue, 05 Jun 2012, 09:32
Profile

Yeoman wrote:
Mums te gandriiz nau barbaru, un ir maz monku. Taisiet tanking gear/build, es ljoti labpraatu staigaatu paartijaa ar tankveidiigu charu. Paartijaa arii loots vairaak kriit, lielaaks chance apgearoties. Galvenais ir izlauzties liidz act3, kur ap 80-90% itemu beidzot ir 60 lvl, nevis kaa act2 lielaakaa dalja ir zem 60.

šaubos ka ar tanku tālu tiksi no act2, ja nu vienīgi viņam nav ubur duber gear no act3 un act4. Tanks būs nelaimīgs un tu nebūsi priecīgs :D D3 nekultivē grupošanās :D

Tue, 05 Jun 2012, 10:16
Profile

Atvainojos par offtopic

Es ar savu čomu barbaru kopā 2men act 3 pagājām un secinājums ir tāds, ka mēs abi esam pietiekami cieti un principā spējam nogāzt visu, BET solo es to visu daru krietni ātrāk, kā arī viņš ievērojami biežāk mirst nekā spēlējot solo act 3. Tas pats attiecas uz ponny inferno līmeni.
Savukārt party 2men ar DemonHunteri mēs vienkārši visu saraujam gabalos. Iet ātrāk nekā solo.

Secinājumi:
1) Party tankam ir izdevīgi tikai 3 men un uz augšu (subjektīvi) or else - solo.
2) 2men ar 2 rangediem ir spēcīgs
3) Optimālais farm teams imho ir 3 rangedi un tanks, kas spēj izvilkt un nemirt bieži.
4) Ak jā - saspēle ir ļoti svarīga vai arī elites tiek vilkti katrs uz savu pusi un rezultātā tiek bremzēta mobu killošanas gaita.

Tue, 05 Jun 2012, 10:59
Profile
Reply to topic   [ 38 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next