View unanswered posts | View active topics It is currently Sun, 17 Jan 2021, 06:05

Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Iespaidi par klasēm 
Author Message

Vakar drusku izglītojos pa D3 tēmu,kas īsti pašreiz notiek sakarā ar klasēm,tad pāris atklāsmes :

1)Pašreiz dominē Ranged klases,jeb Melee klases sēž inferno pirmajā aktā un fārmo naudu ,lai nopirktu AH ekipējumu,ko Ranged klases fārmo 3/4 inferno aktā.(tas protams attiecas uz soloplayeriem)
2)Pašreiz vājākā klase skaitās Barbarians
3)Pašreiz vājākā solo klase skaitās WD,bet tur pretī grupā ir ļoti pieprasīta un kā saka must have,viņa arī skaitās lēnākā klase ar ko lvļoties.

Tas visas attiecas uz engame,jeb 60 lvl.

Fri, 25 May 2012, 20:00
Profile

Lai vai cik jocīgi nebūtu,bet es pagājušo nakti sasniedzu lvl 60 ar DH.Iemesls kāpēc es uzleveloju DH ir sekojošs - tas dmg,kādus esmu redzējis iekš sava friend lista(piemēram trusy DH) ir vienkārši prātam nenormāls,es varbūt neesmu redzējis super apģērbtu WD vai Wizu,bet man pietika redzot 3 DH ar dps virs 110 k. Zināms fakts,ja ir liels dps,elites pakas noliksi 2reiz ātrāk,tātad arī progresēsi 2 reiz ātrāk.Protams ir jābūt all resi,armoram un life regen,jo savādāk nekā,bet pa cik optimālākā vieta farmošanai šobrīd ir tieši act 1,tad coop spēles iet kā smērētas un ir daudz tanku,kuri pat brīvi var stāvēt iekš arcane beam kamēr ranged brīvi slāna elites.Un cik esmu novērojis dropu,man pašam vairāk krīt labi itēmi,kam ir dex un str,nevis vajadzīgais int + all ress,regen un armors.

Nonācu pie slēdziena,ka DH ieročus var nopirkt lētāk,jo bovi un xbowi der tikai vienai klasei,savukārt piem ierocis ar int der WD un Wiz,vai ierocis uz kura ir str,bieži vien ir arī dex vai int,līdz ar to ir vairāk pircēju(ir pieprasījums,ir pircēji).Vakar pat nopirku 2 and xbowu ilvl 62 pa 320 k goldu ar dps 920 un lvl reduced 8,ko uzvilku 52 līmenī.Wizam man ir off hands ar 106-320 dmg un main hands ar 720(blue) un pēc speed nerfa ar visu dmg increase buffu dmg nokritās gandrīz pa 10k,proti tagad man ir kaut kadi 20 k dps.DH man saģērbts,kā nu tas varbūt uz lvl 55 apm,bet tad kad uzvilku 2hand xbowu ar quiveru dps uz 52 lvl man bija jau 15k.Respeltīvi,ja man būtu 2 hand xbowi,dmg būtu ap 20-25 k uz lvl 52,kas liekas,kā liels murgs,jo lvl 60 iesūkā lvl 52 DH.Protams,drēbes daudz ko izsaka,bet DH dmg mani vnk pārsteidz ! Un šķiet,ka solo nosist champ un elites nesagādā lielas problēmas,protams ir elites un champ,kurus ir gandrīz nereāli nolikt.Bet DH ir daudz bufu un runes ar kurām var regenerēt hp atpakaļ,kas ir liels pluss.

p.s. šobrīd mans favorīts,ir viennozīmīogi DH,atskaitot wiz un barbu.

Mon, 25 Jun 2012, 16:51
Profile

Es te arī mazliet apčamdīju DH un man tas piesaistīja ar ļoti interesantu playsyle .. proti .. mobilitāte, fakts, ka nav CDs, bet CDs baro disciplīna ir ļoti interesanta fīča. Arī hatred ir interesants resurss. Karoče - interesanta klase. Uz papīra izskatās čābīga, bet reāli spēlējot ir ļooooti ok.
Bet nu wizards tomēr mīļāks .. bez tam šobrīd katru vakaru spēlēju savādākā skill setupā (core skili tomēr paliek) un tas maina spēles stilu - garlaicīgi nav.

Mon, 25 Jun 2012, 17:02
Profile

Mans pirmais čars bija wizards bet tad apnikās un pamēģināju DH (hunteru). Kā jau Edvards minēja ir ļoti interesanta klase un man patīk vairāk par wizardu mobilitātes dēļ. Protams ir vietas un elites kas nav parocīgas DH. Ar to dps ir tā, ka man viņš ir ap 60k (nevis 110- tas ir ar crit chance buffu) , 30% crit chance un bišku virs 300% crit damage... Critojas labi un bieži redz dzeltenos ciparus ap 100k. DH apģērbu ar vajag sakarīgu kā jau visām klasēm. Man jau liekas, lai ar ko spēlētu attsitas pret gieru... varu vien piekrist ka wizardam vajag visvājago apgērbu lai progresētu bufu dēļ.

Mon, 25 Jun 2012, 18:40
Profile

ko daudzi cilvēki neapzinās par DH ir, ka tā ir vienīgā klase kam nav nekādi defensive armor, HP buffi, kas DH padara par klasi, ka tu ej hit or miss stratēģijā. Tas ir neļauj sist pa sevi ne reizi, jo arī ceļot hp pool, resist utt tu nespēsi izturēt vairāk par 1-2 sitieniem (act 3 un 4 inferno). Ir iespējami build, kas spēj saņemt nedaudz vairāk sitienus, bet vai ir jēga dēļ tā zaudēt dps, kas DH kā reiz ir iespēja izaudzēt lielu. Līdz ar to DH izveides stratēģija summējas līdz tam, ka defensive status tu uzliec tikai tik daudz lai izturētu tos 1-2 sitienus, kad pienak "ou shit" brīdis, bet pārsvarā paļaujies uz smokescreen, vault vai shadowpower sniegtajām iespējām vai nu pilnībā/daļēji absorbēt neizbēgamu dmg pa tevi vai pilnībā no tā izvairīties. Kas protams noved pie spēles gameplay, kaitot un turēt visu pēc iespējas tālāk un vēlams lamatās :) Man pat gribētos teikt, ka DH ir korejieša sapnis, jo nāksies lekāt un skraidīt daudz un klikot šurpu turpu uz zemes uz mobiem utt :mrgreen:
Un es nepiekrītu, ka ir pakas, kas ir nereāli noliekamas ar DH :) Mums ir tik daudz AOE iespējas un daudz skill, kas ļauj šaut cauri visam kas kustas priekšā (tie nasty immortal minions :D ), ka es tiektu pat mans DH nu jau act 1 un act 2 slauka visu pēc kārtas. Es neesmu solo neko izlaidis vairs pēc 1.0.3 patch šajos aktos. Act 3 man vēl nedaudz dps trūkst, lai brīvi slaucītu visu, jo pašreiz nebuffots (bez Sharpshooter) man ir 32k damage. Bet neredzu arī īsti jēgu iet mocīt act 3 ja varu ātri slaucīt act 1 bez īpašām bailēm par death repair costiem (jo act 1 nomirstu tikai izteikti savas stulbības dēļ vairs).

Tue, 26 Jun 2012, 08:51
Profile

Brock wrote:
ko daudzi cilvēki neapzinās par DH ir, ka tā ir vienīgā klase kam nav nekādi defensive armor, HP buffi, kas DH padara par klasi, ka tu ej hit or miss stratēģijā ...

labi uzraxtiiji :)

es vakar par DH shoto atklaaju, ko pat kaunc raxtiit :D

Tue, 26 Jun 2012, 12:16
Profile WWW

Brock wrote:
ko daudzi cilvēki neapzinās par DH ir, ka tā ir vienīgā klase kam nav nekādi defensive armor, HP buffi, kas DH padara par klasi, ka tu ej hit or miss stratēģijā. Tas ir neļauj sist pa sevi ne reizi, jo arī ceļot hp pool, resist utt tu nespēsi izturēt vairāk par 1-2 sitieniem (act 3 un 4 inferno). Ir iespējami build, kas spēj saņemt nedaudz vairāk sitienus, bet vai ir jēga dēļ tā zaudēt dps, kas DH kā reiz ir iespēja izaudzēt lielu. Līdz ar to DH izveides stratēģija summējas līdz tam, ka defensive status tu uzliec tikai tik daudz lai izturētu tos 1-2 sitienus, kad pienak "ou shit" brīdis, bet pārsvarā paļaujies uz smokescreen, vault vai shadowpower sniegtajām iespējām vai nu pilnībā/daļēji absorbēt neizbēgamu dmg pa tevi vai pilnībā no tā izvairīties. Kas protams noved pie spēles gameplay, kaitot un turēt visu pēc iespējas tālāk un vēlams lamatās :) Man pat gribētos teikt, ka DH ir korejieša sapnis, jo nāksies lekāt un skraidīt daudz un klikot šurpu turpu uz zemes uz mobiem utt :mrgreen:
Un es nepiekrītu, ka ir pakas, kas ir nereāli noliekamas ar DH :) Mums ir tik daudz AOE iespējas un daudz skill, kas ļauj šaut cauri visam kas kustas priekšā (tie nasty immortal minions :D ), ka es tiektu pat mans DH nu jau act 1 un act 2 slauka visu pēc kārtas. Es neesmu solo neko izlaidis vairs pēc 1.0.3 patch šajos aktos. Act 3 man vēl nedaudz dps trūkst, lai brīvi slaucītu visu, jo pašreiz nebuffots (bez Sharpshooter) man ir 32k damage. Bet neredzu arī īsti jēgu iet mocīt act 3 ja varu ātri slaucīt act 1 bez īpašām bailēm par death repair costiem (jo act 1 nomirstu tikai izteikti savas stulbības dēļ vairs).

Manu prāt,nav neviena ranged klase iekš D3,kas būtu spējīga izturēt vairāk par 2-3 sitieniem inferno act 3 un 4(nemāku teikt,par WD).

Es esmu pārliecināts,ka labākais setups priekš ranged ir iet kopā ar tanku.Domājams,tāda arī bija doma blizzam,tāpēc ranged ir tik viegli plīstoši...

P.s. mani nereāli garlaiko solo games :/

Tue, 26 Jun 2012, 13:24
Profile

nu peec 1.0.3 ir cita d****** partijaa :)

Tue, 26 Jun 2012, 13:39
Profile WWW

Guzis wrote:
Manu prāt,nav neviena ranged klase iekš D3,kas būtu spējīga izturēt vairāk par 2-3 sitieniem inferno act 3 un 4(nemāku teikt,par WD).

Es esmu pārliecināts,ka labākais setups priekš ranged ir iet kopā ar tanku.Domājams,tāda arī bija doma blizzam,tāpēc ranged ir tik viegli plīstoši...

P.s. mani nereāli garlaiko solo games :/

Man patiesībā iet ir vieglāk solo un zini kāpēc, tāpēc, ka mobiem ir zemāks HP pool, kas man ļauj tos likvidēt ātrāk un tādējādi nelaizt tos klāt man. Problēma jau tā saucamajiem tankiem Diablo ir, ka viņiem jau nav nekas tāds ar ko dabūt nost tos mobus no manis ranged klases. Piem act 3 šaubos vai phasebeast kāds tanks var savākt, lai tas neiefeizo pie manis un mani neoneshoto. Tāpēc man kā ranged solo ir vieglāk, jo es uzmanīgi pieeju un jau no tāluma uzreiz ātri noburstoju to mazo hp pool, bet partijā varu arī neuzspēt to mobu nolikt no kātiem, kad tas nāk man virsū. Ir gan protams situācijas, kad party ir izdevīgs un imo sabalansēti ir ja ir 2 ranged, 2 melee.

Tue, 26 Jun 2012, 16:38
Profile
Reply to topic   [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2