View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 18 Jan 2021, 03:18

Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Iespaidi par klasēm 
Author Message

Gribētu iesākt diskusiju par klasēm,kas un kā no viņām nāk ārā.Protams interneta vietnē ir jau kaudzēm guidu,cik lasīju gan labi,gan arī sacerējumi.Tāpēc lūgums nekopēt kaut kādus guidus šajā topikā ,bet tīri kas nāk no jūsu spēles aptaustīšanas.
Personīgi es nevarēju izvēlēties ar ko spēlēt WD,vai Monk.Beigās kaut kā nosliecos uz wd pusi,uzvilku līdz 28 lvl un sapratu ,ka tas ko gaidīju no tās klases īsti neatbilst.Man jau likās būs ļoti līdzīgs warlockam,bet ja godīgi neskaitot to ka līdzinās lore warlockam,spēlēšanas stils ir diezgan savādāks.Šī klase pagaidām man izskatījas ļoti "mutnā" ,Latviski pat nevaru vārdu atrast :).Nu doma tāda ,ka diezgan ķēpīga klase ar Zoodārzu :D ,piemērota vairāk cilvēkiem kam patīk pačakarēties u.t.t :) kam patīk lēnām un nesteidzoties baudīt spēli :).Protams ir arī viens liels pluss,tas ir single target damage,ja uzliekat dārtus ar splinter runi,tad nu tas ir pagaidām OP.Pašlaik man izskatās labāka single target DPS abilka,ko esmu redzējis.Pat ejot grupās jūtams bija tas ka pieslēdzos ar dārtiem mētāties.Stabiņš krītas bosiem nereāli,noteikti nerfos šo pasākumu.Nu tāda jau likās man tā klase raksturojot 3 vārdos - čākarīga klase ar savu zoodārzu,kas taisa spēcīgu single target dps :)
Bet nu sapratu,ka tas nav īstī mans spēles stils nomainījos uz otro kandidatūru,tas ir monku,sākuma stipri likās līdziga paladiniem wowā,kas man jau bija iesēdusies aknās kā arī vietnēs biju salasījies,ka Nu monks jau ir support klasi.Jā sākuma nebija interesanti,bet ejot tālāk un tālāk ,sapratu ka tā klase ir tomēr man.Pirmām kārtām ,jā ļoti laba suport klase,partijos man skiet must have.Labi grupas heali,visādi bufi u.t.t,bet arī solo spēle man daudz labāk patika nekā WD.Ok piekrītu mīnus viņai ir single target dps,nu lai kā es liktu talentus,nekāīgi nesanāk normāli dps nokoplektēt uz bosiem.Bet AoE viņam pat ir ļoti ok un protams izdzīvošana,nu man liekas šī ir top izdzīvošanas klase pašlaik.Nu katrā ziņā man šī klase pagaidām nāca daudz labāk pie sirds,nekā WD.Daudz dinamiskāka un piemērotāka manam spēles stilam.

Nu tāds ir iespaids par šīm 2 klasēm man uz šodienu,ceru kāds turpinot topiku arī padalīsies ar saviem iespaidiem par šīm ,vai citām klasēm.

Fri, 18 May 2012, 18:29
Profile

Prar WD: kombināciju dire bati + bouncing flaming sculi mēģināji? nav sevišķi daudz ar ko salīdzināt, bet dire bati vnk noslauka 40 jardu līnijā visu kas ceļā pagadās un boncing sculi arī ļoti neslikti darbojas par vnk stāvot aiz stūra un mētajot viņus zemē (aoe kam nevajag los). un viss mirst vnk lielās čupās. tieši single target dps man līdz šim ir bijusi lielākā sāpe, jo spamot dartus ir biki booring :(

Sat, 19 May 2012, 09:53
Profile

Gvarvins wrote:
Prar WD: kombināciju dire bati + bouncing flaming sculi mēģināji? nav sevišķi daudz ar ko salīdzināt, bet dire bati vnk noslauka 40 jardu līnijā visu kas ceļā pagadās un boncing sculi arī ļoti neslikti darbojas par vnk stāvot aiz stūra un mētajot viņus zemē (aoe kam nevajag los). un viss mirst vnk lielās čupās. tieši single target dps man līdz šim ir bijusi lielākā sāpe, jo spamot dartus ir biki booring :(

pag pag kaut ko nesaprotu,par firebatiem,ar Dire runi viss skaidrs 220 wep damage,nu tas ir ok,bet nepietiekami,lai manas pietiktu vislaik iet uz priekšu nonstopā.A kas tas par "Bouncing flaming sculi"?Kaut ko nesaprotu.

Sat, 19 May 2012, 13:45
Profile
Site Admin

Jeyer wrote:
pag pag kaut ko nesaprotu,par firebatiem,ar Dire runi viss skaidrs 220 wep damage,nu tas ir ok,bet nepietiekami,lai manas pietiktu vislaik iet uz priekšu nonstopā.A kas tas par "Bouncing flaming sculi"?Kaut ko nesaprotu.

http://eu.battle.net/d3/en/class/witch- ... e/firebomb kopaa ar ruuneem bounco

Sat, 19 May 2012, 14:12
Profile

Jap. Fierebomb + Flash Fire.

Firebomb kā spamojamais abilitijs un direbats ko vnk palaiž pēc vajadzības

Sun, 20 May 2012, 13:28
Profile

Pameeginaaju WD esmu rasists man neegeri nepatiik (atvainojos ja kadu aizvainoju)
Pameeginaaju Wizardu tiiri ok ja ej kopaa ar kadu kas tanko, solo ne iipashi taa dancoshana patikaas.
Spēlēju Monk Krievu akcents shkiet pienemamāks (gwarvinam laikam nepatikaas) Klase forsha ieveeroju ka ar 2 1H man iet labaak kaa ar 1 2H vismaz stabilaak dziiviibas turas deelj taa papildus pasiivaa skila kursh 1h neesaatajiem dod kaut ko defensiivu neatceros ko. a kaaju vicinaashanu aizstaaju ar lielo plaukstu, manupraat tiiri ok single target dps un aoe arii sanaak, dazhreiz gan leiaks ka barbari ir nedaudz vairaak OP dps zinjaa bet tur vairak pie vainas mans defensiivais speeleeshanas stils.

Tue, 22 May 2012, 18:01
Profile

Sanāk dubultposts, bet edit neatradu :P

Kopumā cik skatos un lasu iespaidus par DW, tad varianti ir ļoti daudz un ļoti dažādi. Laikam jau fakts ka nav DPS metru ar kuriem konkrēti izmērīt cik kas uz kura bosa sadarījis, ļauj cilvēkiem vienkārši spēlēt kā labāk patīk piešaujoties ar plus/mīnus visiem skiliem var izdarīt kautko sakarīgu :D Sounds cool.

Tue, 22 May 2012, 18:03
Profile

Pašreizējais skill build WD - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YZc!baaZYc, uz lielām pakām var spamot acid cloud, ja ir palaists locust swarm, kas lēkā pa mobiem un uztur augšā manu. Hell un Inferno nešķiet īpaši iespējams bez AoE slow - Grasp of the dead - ar rūnu 80% slow. Ja pretinieks pa stipru, uzliek locust swarm un kaito līdz miris. Pamazām sāku domāt par mana regen gear, lai var vairāk pārslēgties uz defense vai damage spelliem. Kā soul harvest alternatīvu kādu ilgāku laiku turēju Mass confusion ar mass hysteria rune, kas dod stun pretiniekiem, kas netiek pielabināti, sanāk ļoti labs "oh shit i am surrounded" panikas poga.

Thu, 24 May 2012, 16:17
Profile

Hm... grūti iedomāties spēlēt bez spirit walk (ar mana regenu) un nu jau arī zombijlāčiem, bet gasp of the dead arī plānoju iekombinēt, jo bez tā ātrie monstriki ir pārak skarbi.

Thu, 24 May 2012, 16:34
Profile

Matricius wrote:
Pašreizējais skill build WD - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YZc!baaZYc, uz lielām pakām var spamot acid cloud, ja ir palaists locust swarm, kas lēkā pa mobiem un uztur augšā manu. Hell un Inferno nešķiet īpaši iespējams bez AoE slow - Grasp of the dead - ar rūnu 80% slow. Ja pretinieks pa stipru, uzliek locust swarm un kaito līdz miris. Pamazām sāku domāt par mana regen gear, lai var vairāk pārslēgties uz defense vai damage spelliem. Kā soul harvest alternatīvu kādu ilgāku laiku turēju Mass confusion ar mass hysteria rune, kas dod stun pretiniekiem, kas netiek pielabināti, sanāk ļoti labs "oh shit i am surrounded" panikas poga.

man šī tipa build beidza strādāt hell act 1. Dmg output ir ļoti mazs, pets useless, un slow neprasījās pie builda ar ko spēlēju visu hell. Kombinācija zombija lāči/vision quest ir OP shit.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WUZ!aacbaY šis tas pamainās pie bosiem vai situācijas, bet galvenā ideja skaidra. Nezinu vai šis strādās inferno, bet hell modē lāči noslauka visu ceļā

Thu, 24 May 2012, 17:43
Profile
Reply to topic   [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next