View unanswered posts | View active topics It is currently Thu, 14 Dec 2017, 06:32

Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Barbar gear izveele 
Author Message

Jeyer wrote:
Thiassi wrote:
Protams ieroči ir vienādi abiem un īpašie dps armori, ir decent cenā, bet:
Def Barbu var apģērbt samērā lēti, tam es piekrītu. Huricānim storijs ir ļoti savādāks.

Pats saproti- ir starpība barbs ir 1, monki veel saistaas kopaa ar dh, kas papildina itemu teorētisko skaitu AH, tas jau 1, kas padara vieglāku pasākumu, pie tam tie paši Monki dalās vēl resistos, kas atkal smuki sadala, jā varbuut dēlj taa sadaliijuma var gadiities pagaidīt uz kaadu itemu, bet lielākoties itemi ir lētāki. Uzskatāmākais piemērs ir droši būs ringi- crits resists primary stats vitalitaate, nu vēl bonusam kas nu kuram ir.
Barbars lec pasākumā kopā ar daudziem citiem, jo res all jāmeklē un daudziem būs pofig tas 100 str esamība uz itema, ja pārējais daudz maz ok sarolleejies, bet monks mieriigi atrod savu ringu pa ļoti zemāku cenu tikai ar sev vajadzīgo resistu, kas absolūti neinteresē nevienu monku, kas nav tavaa res zaraa, kur nu vēl DH.

labi tas tā, labāk aizejam apsveicam Magdu vārda dienā.

Nu es to shēmu saprotu pavisam savādāk.Jā barbars ir 1 ,bet vai tad barbaru itemiem ir uz pusi zemāks drop rate,cik man zināms tad tā nav.Tas nozīmē,ka ir uz pusi mazāk pieprasījuma.Kā rezultātā konkurence uz barr itemu pārdošanu ir lielāka.Kā te redzams vienīgais konkurences instruments te ir ,dempings.
Runājot par Monk un DH itemu vienādojumu,tad atkal atļaušos nepiekrist.Jā starta itemiem,tas pastāv.Bet engame itemi,tomēr krasi atšķirās.Teiksim tā 2-3 stati viņi tik tiešām ir līdzīgi,kas var padarī itemizāciju uz 2 klasēm.Bet,ja jau tev ir 62+ ilvl,jau par liekajiem statiem neiet runa un tur druscīt atšķirās.Un kā zinām 1 class stats ir lēts ,2 dārgāki,3 dārgāki,bet tālāk jau par katru statu cena palielinās par 200% + .Viens no tādiem statiem engame ir + armor,kas ir must have monkam,bet ne tik DH.Tāpēc engame itemi klasēm tomēr sadalāš un konkurence uz viņiem arī dalās.Jo cik es to saprotu ,mēs runājam tiešī par dārgo galu un par lielām naudām iekš d3

Rakstot tev jau pats aizdomājos, ka runājam par 2 atšķirīgām lietām- man endgeimam vispaar barbaram neko nenopirkt man tik 25 kk vien ir... Es vairāk par midgeim itemiem čalo. Tātad nav vērts šo diskusiju turpināt :).

Pēdējā laikā es tā nemaz neko nevaru nopārdot... vai nu itemi pārāk labi un vērtīgi vai es kautko ļoti nepareizi esmu sācis darīt. Kaut gan no 2 uz 50 kk uzlecu samērā ātri...
Sozz par offtopic

Mon, 23 Jul 2012, 13:33
Profile

Thiassi wrote:
Jeyer wrote:
Thiassi wrote:
Protams ieroči ir vienādi abiem un īpašie dps armori, ir decent cenā, bet:
Def Barbu var apģērbt samērā lēti, tam es piekrītu. Huricānim storijs ir ļoti savādāks.

Pats saproti- ir starpība barbs ir 1, monki veel saistaas kopaa ar dh, kas papildina itemu teorētisko skaitu AH, tas jau 1, kas padara vieglāku pasākumu, pie tam tie paši Monki dalās vēl resistos, kas atkal smuki sadala, jā varbuut dēlj taa sadaliijuma var gadiities pagaidīt uz kaadu itemu, bet lielākoties itemi ir lētāki. Uzskatāmākais piemērs ir droši būs ringi- crits resists primary stats vitalitaate, nu vēl bonusam kas nu kuram ir.
Barbars lec pasākumā kopā ar daudziem citiem, jo res all jāmeklē un daudziem būs pofig tas 100 str esamība uz itema, ja pārējais daudz maz ok sarolleejies, bet monks mieriigi atrod savu ringu pa ļoti zemāku cenu tikai ar sev vajadzīgo resistu, kas absolūti neinteresē nevienu monku, kas nav tavaa res zaraa, kur nu vēl DH.

labi tas tā, labāk aizejam apsveicam Magdu vārda dienā.

Nu es to shēmu saprotu pavisam savādāk.Jā barbars ir 1 ,bet vai tad barbaru itemiem ir uz pusi zemāks drop rate,cik man zināms tad tā nav.Tas nozīmē,ka ir uz pusi mazāk pieprasījuma.Kā rezultātā konkurence uz barr itemu pārdošanu ir lielāka.Kā te redzams vienīgais konkurences instruments te ir ,dempings.
Runājot par Monk un DH itemu vienādojumu,tad atkal atļaušos nepiekrist.Jā starta itemiem,tas pastāv.Bet engame itemi,tomēr krasi atšķirās.Teiksim tā 2-3 stati viņi tik tiešām ir līdzīgi,kas var padarī itemizāciju uz 2 klasēm.Bet,ja jau tev ir 62+ ilvl,jau par liekajiem statiem neiet runa un tur druscīt atšķirās.Un kā zinām 1 class stats ir lēts ,2 dārgāki,3 dārgāki,bet tālāk jau par katru statu cena palielinās par 200% + .Viens no tādiem statiem engame ir + armor,kas ir must have monkam,bet ne tik DH.Tāpēc engame itemi klasēm tomēr sadalāš un konkurence uz viņiem arī dalās.Jo cik es to saprotu ,mēs runājam tiešī par dārgo galu un par lielām naudām iekš d3

Rakstot tev jau pats aizdomājos, ka runājam par 2 atšķirīgām lietām- man endgeimam vispaar barbaram neko nenopirkt man tik 25 kk vien ir... Es vairāk par midgeim itemiem čalo. Tātad nav vērts šo diskusiju turpināt :).

Pēdējā laikā es tā nemaz neko nevaru nopārdot... vai nu itemi pārāk labi un vērtīgi vai es kautko ļoti nepareizi esmu sācis darīt. Kaut gan no 2 uz 50 kk uzlecu samērā ātri...
Sozz par offtopic

Es jau arī nerunāju par engame,tas tik tā pieliku par gear atšķirībām.Tāpat monk un DH gears jau sāk atšķirties pamanāmi otrajā aktā.Es vienkārši izsakos tīri balstoties uz savas pieredzes.Esmu gan fārmojis kopā trešo aktu ar dažādi gearotiem barbariem un teikšu godīgi kas attiecas uz pakām,tad cik es esmu kopā ar viņiem gājis,tad zinu ka nav ielikts vairāk kā man gearā un rezultāts ir druscīt labāks ar barbaru.Un tie nav kaut kādi overskilloti playeri,bet mani vienaudži(Skill ziņā).Protams piekrītu ,ka barbaram ir kaut kur tāpat kā monkam smagie posmi,man personīgi tas bija no otrā uz trešo aktu leciens.Gears un taktika bija ļoti ļoti jāupgrado.Bet ,kas attiecas uz bosiem vismaz ar monku viņi ir ļoti viegli personīgi nositu diablo ar kaut kādu ceturto reizi,pat nožējoju ka agrāk negāju mēgināt ar monk,bet čakarējos par act3.Teiksim tai pāšā laikā gāju ar wd,kas itkā neskaitās tā labākā solo klase.Pakas un actus tīrīt bija daudz vieglāk,gan party gan solo,bet ar bosiem atsevišķi bija daudz čābīgāk.Arī diablo aizgāju līdz trešajai fāzei,bet tur nervi neizturēja,bet laika ziņā neskatoties uz to ka gears ir 1/4 no monk ieguldītā ,tad pagāja kaut kādi 30 try kamēr vispār kaut ko viņam nodarīt varēju.Protams ,ja būtu labāka nervu sistēma dabūtu līdz galam viņu ar WD.Tāpēc mēs iespējams runājam par dažādām lietām,bet nejau gear līmeņa ziņā,bet par spēles iziešanu.Manā izpratnē tā nav kaut kādu atsevišķu bosu killi,vai paku tīrīšana,aktu iziešana.BEt viss kopā nekā neizlaižot un šajā jautājumā zinu,ka šīm abām klasēm tevis minēto lielo atšķirību manās acīs nepastāv.

Mon, 23 Jul 2012, 21:13
Profile

Reku Gvarvins iepirka budzetu pa 100 k uz itemu, III actu ja nemaldos izgaaja, es ar barbaru to nevaru.

Ak jā- es netaisos vilkt shieldu barbaram.

Fri, 27 Jul 2012, 10:41
Profile

Man diivains jautaajums Barbariem- LOH man wirlwinda laikaa skaitaas no ofhanda? Atceros lasiiju kautko par to ka WW vienalga ofhanda dmge, mosh arii LOH pofig?

Fri, 27 Jul 2012, 10:43
Profile
Site Admin

Thiassi wrote:
Man diivains jautaajums Barbariem- LOH man wirlwinda laikaa skaitaas no ofhanda? Atceros lasiiju kautko par to ka WW vienalga ofhanda dmge, mosh arii LOH pofig?

Man LOH ir tikai uz offhand. Wirlwind laikaa liekas ka kaut kaads healing ir, bet galiigi nepietiekosh lai izdziivotu chempionus. Viss healing naak no tornado, vinsh tur ir neproporcionaali liels. Kameer zemee ir tornado, tikai ir full HP.

Tas taapat kaa es ar WD, kameer varu meetaat Acid Cloud, tikmeer varu staaveet ieksh fire chains un desecration, healings ir neproporcionaali liels saliidzinot ar citiem spelljiem.

Fri, 27 Jul 2012, 12:45
Profile

what the hell, kas ir domaats ar tornado, ja tu par Barbaru, tad domair par sprint + run like a win, kas atstaaj virpuljus? tie hiilo tikai tad ja ir Life steal itemos

Fri, 27 Jul 2012, 13:14
Profile
Site Admin

Thiassi wrote:
what the hell, kas ir domaats ar tornado, ja tu par Barbaru, tad domair par sprint + run like a win, kas atstaaj virpuljus? tie hiilo tikai tad ja ir Life steal itemos

Nesapratu ko tu man jautaa. Tu lasiiji Run Like the Wind aprakstu? :) Tas ko es teicu paliek speekaa, LOH hiilo neproporcionaali daudz no sprinta tornado, bet sameeraa maz no WW. Man charam LOH ir tikai uz viena itema - offhand. Un Life Steal charam ir 0.

Un btw, WirlWind joprojaam lieto abus ierochus, nevis tikai mainhand. Nez kaapeec tu izdomaaji, ka WW ignoree offhand DPS ciparus.

Mon, 30 Jul 2012, 17:22
Profile
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2