View unanswered posts | View active topics It is currently Sun, 17 Jan 2021, 06:55

Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Meklēju 2- 3 biedrus dažādiem farm runiem 
Author Message

Eddvards wrote:
Skili - Blizz, Hidra, Piercing orbi solo, bet teamā domāju pamainīt vairāk uz utility vai citiem dps skiliem.

Šo kraasaino te man paskaidro garāk, man kā wizardam interesā. solo daru tieshi taapat, bet nu to es pats kautkā izfishkoju.

Mon, 18 Jun 2012, 15:02
Profile

Thiassi wrote:
Eddvards wrote:
Skili - Blizz, Hidra, Piercing orbi solo, bet teamā domāju pamainīt vairāk uz utility vai citiem dps skiliem.

Šo kraasaino te man paskaidro garāk, man kā wizardam interesā. solo daru tieshi taapat, bet nu to es pats kautkā izfishkoju.

Imho tas ir visvieglākais setups tieši solo spēlei. Blizzards ar rūnu uz 22y - slows, hydra (venom) pasīvs un ļoti spēcīgs dps, kas ir arī kamēr es kustos. Nu Shock pulse ar rūnu Piercing Orb tajos momentos, kad var apstāties un uzdpsot. Ar Force Armor Arcane power ir tikai 80, bet teleportam vienmēr pietiek:) Ja nav AP main dps abilitiji kā Arcane Orb vai Disintegrate. Ja spēlē team, tad vismaz Blizzardu var mainīt pret ko interesantāku .. piemēram, Familiar ar +12% dps rūnu vai Slow Time ar + attackspeed vai +dmg taken rūnu, Frost Novu vai Force Weave .. un neaizmirsīsim par Archon ..

Mon, 18 Jun 2012, 15:12
Profile

Eddvards wrote:
Thiassi wrote:
Eddvards wrote:

Imho tas ir visvieglākais setups tieši solo spēlei. Blizzards ar rūnu uz 22y - slows, hydra (venom) pasīvs un ļoti spēcīgs dps, kas ir arī kamēr es kustos. Nu Shock pulse ar rūnu Piercing Orb tajos momentos, kad var apstāties un uzdpsot. Ar Force Armor Arcane power ir tikai 80, bet teleportam vienmēr pietiek:) Ja nav AP main dps abilitiji kā Arcane Orb vai Disintegrate. Ja spēlē team, tad vismaz Blizzardu var mainīt pret ko interesantāku .. piemēram, Familiar ar +12% dps rūnu vai Slow Time ar + attackspeed vai +dmg taken rūnu, Frost Novu vai Force Weave .. un neaizmirsīsim par Archon ..

Es gan teiktu taa,ka archons pie ranodm team biezhi vien ir lieks.Tad es labaak dodu priekshroku jebkuram dps incease spellam,jo nav zinaams,vai vispaar buus kaads,kas varees notankot elites un chempus,jo ja tev jaamuuk no mobiem,nav nekaadas jeegas no anchora... Es regulaari skrienu act 1 publisko un tikai kaadas 3-4 reizes ir bijushi barbi un monki,kas speejiigi briivi staaveet uz vietas,kameer es laizhu anchoru.
Ja ir patstaaviigs teams un ir zinaams,ka kaads briivi notankos,tad archon der perfekti.

Mon, 18 Jun 2012, 23:40
Profile

njaa vaar es ar savu 0 MF un 21kdps riktiigs enkurs sajutos, jaameklee liidziigie braalji, vai jaagrindo solo, lai tiktu uz augstaaku liimeni+ jaalasa partygiers, jo ja ir tanks partijaa tad man nafig nav nepiecieshami tik daudz resist giers kaads pagaidaam salasijies.

Tue, 19 Jun 2012, 12:03
Profile

Rage wrote:
njaa vaar es ar savu 0 MF un 21kdps riktiigs enkurs sajutos, jaameklee liidziigie braalji, vai jaagrindo solo, lai tiktu uz augstaaku liimeni+ jaalasa partygiers, jo ja ir tanks partijaa tad man nafig nav nepiecieshami tik daudz resist giers kaads pagaidaam salasijies.

Offtopic, bet nu pagaidaam pa leeto piepeerkot MF tak var goblinus dauziiit, darbins apniciigfs, bet ienesiigs, nesarezhgjiits.

Tue, 19 Jun 2012, 14:54
Profile

Thiassi wrote:
Offtopic, bet nu pagaidaam pa leeto piepeerkot MF tak var goblinus dauziiit, darbins apniciigfs, bet ienesiigs, nesarezhgjiits.

vaita visi respawni nav nonhemti jau ???

Tue, 19 Jun 2012, 17:12
Profile WWW

Rage wrote:

ja novelku savu lēto GF gearu, tad esmu ļoooti līdzīga bilde.
Pēdējā laikā darba pāri galvai tāpēc vakaros nogurums gāž no kātiem un uz D3 pat skatīties negribās. BET tas viss mainīsies pēc Jāņiem :-) pirmdien man celim operācija pēc kuras būšu ļoti immobils un pie PC piekalts :-))) Redzēs ko pa savu slimības laiku sadarīšu.

Thu, 21 Jun 2012, 11:37
Profile
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2