View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 18 Jan 2021, 03:06

Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Meklēju 2- 3 biedrus dažādiem farm runiem 
Author Message

Mani Online laiki: Vakari ~22:00 (15)-~2:00 Starts atkarīgs, kad sīkos nokrauju gulēt.

Pats esmu wizards ar 36k hp 41.kautkas dps 400 res. Solo modē esmu IV Prime evil questā skipojot tikai Lašerus (...). Tā kā kaut ko solo varu noklapēt arī.

Droši vien ka man/mums pievienotos WD (Gvarvins)- principā tāds pats kā es, vienīgi neesmu viņu par šo postu vēl painformējis.

Meklēju 2- 4 cilvēkus, kas ir daudz maz saģērbušies un ir jau stadijā, kad gribas pafarmot gieru (ACT III+) vai vienkārši kopā kaut ko pafarmot for fun. Klases- nu Barbaru/Monku, kas var patankot vajag obligāti, pārējais ir droši vien ne tik būtiski.

Tātad ko farmot- man personīgi vienalga, ka tik kaut kas jēdzīgs var izkrsit, uz doto brīdi laikam Siegebreaker (ACT III) runi ir tie ātrākie un vienkāršākie, var arī Pony lvli klapēt, tik es pats tam neredzu lielu jēgu (varbūt ar dropiem īsti nav īsti gājis), bet, protams, nekas nav akmenī kalts- Party biedru idejas un jauni spoti vienmēr laipni gaidīti, agri vai vēlu kaut kas jau piebesī.

Doma tāda, ka sarunā datumus kad kas var, sasetapo grupas un griež vaļā.

Lietojam Skype, ironijai par savām spējām un ātrākai saziņai.

Magic find cenšās dabūt virs 200, nu tas uz elišu, bosu miršanas brīžiem, gribētos jau kopā ar Valoriem lai ir virs 300, bet tur man pašam jāpiestrādā, tā kā nevaru prasīt citiem to, kā pašam nav.

Ja ir interese: Thiassi#2139 un Skype : Anybiss

Mon, 18 Jun 2012, 10:16
Profile
Site Admin

Peec 1.0.3 skraidiishana party buus ljoti reaala, tad man arii to gribeesies dariit. Reaali speeleetaajs es ir ap 23-01, atkariigs no taa kad siikaas noliekaas guleet.

Liekas ka sakariigaakie skreejieni vareetu buut no Act3 questa Machines of War ar subquestu Destroy Balistae. Tad liidz Siegebreaker sanaak salasiit 5 NV, peec tam veel 2 bosi sanaak. Un lai nepaliek paraak vienmulji, var turpinaat Act4.

Ar tankiem vispaar buus pashvaki, liela dalja rerolleejushi uz ranged, bet nu dziivos redzees.

Mon, 18 Jun 2012, 10:40
Profile

Yeoman wrote:
Peec 1.0.3 skraidiishana party buus ljoti reaala, tad man arii to gribeesies dariit. Reaali speeleetaajs es ir ap 23-01, atkariigs no taa kad siikaas noliekaas guleet.

Liekas ka sakariigaakie skreejieni vareetu buut no Act3 questa Machines of War ar subquestu Destroy Balistae. Tad liidz Siegebreaker sanaak salasiit 5 NV, peec tam veel 2 bosi sanaak. Un lai nepaliek paraak vienmulji, var turpinaat Act4.

Ar tankiem vispaar buus pashvaki, liela dalja rerolleejushi uz ranged, bet nu dziivos redzees.

Nu, tanki, zinot to kā mums ar Gvarvinu iet 2 man partijā varbūt arī nav tik būtiski, bet neesam 4 mani mēģinājuši- Es blizoju un Gvarvins iemet to wall un uz to brīdi nuko, un ir ok. Vairāk WD droši ka vēl vieglāk.

Mon, 18 Jun 2012, 10:53
Profile

vakar ar sargu spriedām ka ponniji varētu būt apnerfoti pa kluso, pēdējie runi biji pilnīgi laika zaudēšana, iespējas neveicas ar lootu :D.

Es gribētu pievienoties, tik jūs tur tā vēlu ejat... bet ja esmu online un vācaties, jautājiet droši

Mon, 18 Jun 2012, 11:14
Profile

Unfear wrote:
vakar ar sargu spriedām ka ponniji varētu būt apnerfoti pa kluso, pēdējie runi biji pilnīgi laika zaudēšana, iespējas neveicas ar lootu :D.

Es gribētu pievienoties, tik jūs tur tā vēlu ejat... bet ja esmu online un vācaties, jautājiet droši

Tīri teorētiski, 3 walli un mans blizards ir lieta, kurai jāstrādā, tik jāpamēģina...

Ponijos tiešām neredzu jēgu pavadīt laiku, esmu laikam 3 reizes izskrējis, no mākoņiem zili 51-59 kalni krīt, tik labums no tiem nekāds. Dzeltens neviens nav bijis ar jēdzīgs.

Tas pats Siegebreaker, lai arī tikai 2 reizes izskriets- likās daudz labāks, kur bija 2 itemi vērā nemami + zils amulets ar 165 dex + 40 MF, var jau pārdot, bet tas MF pašam patīk.

Mon, 18 Jun 2012, 11:27
Profile

Es gribētu pievienoties runiem.
BT:Tomy#2464
Clase:DH
Dps: 60k bez ss 120k ar SS
Būtu forši ja pirmstam skype uzaicinātu un tad tur varētu sarunāt visu jo pēdējā laika es on eju tikai tad ja ir sarunāts party un jau gatavi skriet. Solo play sāk apnikt.

Mon, 18 Jun 2012, 12:40
Profile

TommmyBoy wrote:
Es gribētu pievienoties runiem.
BT:Tomy#2464
Clase:DH
Dps: 60k bez ss 120k ar SS
Būtu forši ja pirmstam skype uzaicinātu un tad tur varētu sarunāt visu jo pēdējā laika es on eju tikai tad ja ir sarunāts party un jau gatavi skriet. Solo play sāk apnikt.

Ar tevi, jau skrējām, tā kā te nekādu jautājumu nav.

Padomāšu par organizāciju utt, tad piemetīšu infu kā tas notiks, nu bus jāizrunā savā starpā, ja šodien sanāks mums skrējiens pakaļ zelta olām...

Mon, 18 Jun 2012, 13:01
Profile

Varu piedāvāt wizardu ar 53k dps solo farm gearā, bet ja ejam teamā, tad virs 62k varu savilkt itemus. Ar 5/5 Valor farm gearā 145% magicfind, kila brīdī uzbOOstoju uz 308% ar 5/5. Rezistances gerā variēju no 450 līdz 550. Pamainot pasīvus varu dabūt ievērojami augstāk.
Skili - Blizz, Hidra, Piercing orbi solo, bet teamā domāju pamainīt vairāk uz utility vai citiem dps skiliem.
Online varu būt no 17.30 - 0.30. Ilgāk parasti nespēlēju ar retiem izņēmumiem.
Skills ir.

Mon, 18 Jun 2012, 13:24
Profile

Ne vienmēr esmu gatavs plosīties gluži līdz diviem naktī, bet online un farmojamā noskaņojumā esmu apmēram katru vakaru.

Teamwork efektivitāti jau paspējām ievērtēt pie ponijiem :D nevarēja ne salīdzināt to kā gāja ar pirmajām pakam un cik īzī krita pēdējas kur jau smuki piekoordinejām un saskaņojam key abilitijus.

Mon, 18 Jun 2012, 13:39
Profile
Site Admin

Paleenaam kaa cilveeki apgearosies, buus daudz vairaak gribeetaaju skriet paartijaa, nekaa to ljauj party izmeers. Taa kaa mosh te var arii apzinaat visus, kas potenciaali ir ar mieru skriet kompaanijaa, tad jau paluurot friendlistee ir sameeraa skaidrs, kursh ir draudziigi noskanjots uz taadu pasaakumu un uz sitienu sabiidiit lietas.

Vieniigi taadiem pasaakumiem prasaas sameeraa vienliidziigs DPS un Magic Find. Lai nav taa ka cetrutais tikai paleenina grupas kustiibas aatrumu un samazina loot kvalitaati.

Man pasham taga somaa ir mainjas lupatas ar MF uz apmeeram 210%, bet nu paleenaam saaku iepirkt jau normaalo gear ar MF, kas ir vislaik uzvilkts.

Mon, 18 Jun 2012, 13:59
Profile
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next